Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Состанок на слепо?

+14
Ane
Bleak
METALBOY
Angelic
Џими
The Breaking Dawn
Рокси
комшивка
REGINA
корун
Lastojca
kojgode
RoTkViCa
Џајко
18 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Состанок на слепо? - Page 2 Empty Re: Состанок на слепо?

Пишување by Рокси Саб Апр 18, 2009 4:58 pm

Bleak напиша:
Рокси напиша:No risk, no fun! flower


Ај ма да излезиме на слепо... Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

lol! lol! lol!
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 29
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Состанок на слепо? - Page 2 Empty Re: Состанок на слепо?

Пишување by Ane Нед Апр 19, 2009 1:29 pm

Немат санси! јас и да го знам тешко се одлчвам дали да излезам а камоли вака Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Состанок на слепо? - Page 2 Empty Re: Состанок на слепо?

Пишување by blesava008 Нед Апр 19, 2009 2:18 pm

шо знам.... можда би.. онака за забава.
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 31
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Состанок на слепо? - Page 2 Empty Re: Состанок на слепо?

Пишување by lela Нед Апр 19, 2009 5:09 pm

The Breaking Dawn напиша:зш да не?
прво бо му закажала негде и би го посматрала да видам каков е дали некое чудачиште е и после би ошла
мада мислам очаен начин е да си најш партнер.
апсолутно те подржувам

lela
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Состанок на слепо? - Page 2 Empty Re: Состанок на слепо?

Пишување by Ivana Чет Апр 23, 2009 11:51 am

ова за Саша Матич и Викторија од идол а?... не се зезам... а иначе не сум имала нит сакам да иам...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Состанок на слепо? - Page 2 Empty Re: Состанок на слепо?

Пишување by s... Чет Апр 23, 2009 8:29 pm

dobro sea sum imala eve use odam so nego i bas lepota izleze a so toj pred to bese mozam da kazam naj golemiot klosar i ne bi se nafatila drug pat na takvo nesto
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Состанок на слепо? - Page 2 Empty Re: Состанок на слепо?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот