Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Голема Журка Вечер Во Немо

2 posters

Go down

Голема Журка Вечер Во Немо Empty Голема Журка Вечер Во Немо

Пишување by STIFLER Пет Апр 03, 2009 7:18 pm

На 3 Април 2009 - петок во Немо, по повод официјалното отварање на
порталот LOM.COM.MK организираме спектакуларна журка заедно со
кафебарот Немо.
Голема Журка Вечер Во Немо Flaer
Следат:
- Екстра изненадувања,
- HAPPY HOUR free drinks - гратис шатови
- Ексклузивно за вечерта промотивна цена од 80 ден. на John Player Special - уникатниот шкотски виски
Голема Журка Вечер Во Немо Wiskijps

Голема Журка Вечер Во Немо Wiskijps
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Голема Журка Вечер Во Немо Empty Re: Голема Журка Вечер Во Немо

Пишување by корун Пет Апр 03, 2009 7:22 pm

Тешко јас, ќе спортувам вечерва...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот