Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Го предвидувам минатото!

+4
корун
мирАл
RoTkViCa
Golub-Samoubica
8 posters

Go down

Го предвидувам минатото! Empty Го предвидувам минатото!

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 1:41 am

Ве интересира вашето минато? Сакате да дознаете нешто повеќе што ви се случило вас и на вашите најбликси. не двоумете се .Ова е местото каде тоа ке ви биде откриено.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 02, 2009 9:54 am

хахахаха слабо....сакам да знам колку мн луѓе сум мразела до сега Smile
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 11:33 pm

RoTkViCa напиша:хахахаха слабо....сакам да знам колку мн луѓе сум мразела до сега Smile

Ногу. (точка) Нешо друго да сакаш да прашаш?
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by мирАл Чет Апр 02, 2009 11:35 pm

Требит ногу будала да си за да го предвидиш минатото?
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 11:42 pm

Ногу.(точка) Нешо друго дан те интересират?
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by корун Чет Апр 02, 2009 11:51 pm

Мене ме интересира дали во минатото си ме изневерил некогаш со друг?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 11:54 pm

Како би можел тебе да те изневерам....кога ме трошиш до даске.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by Jordison Пет Апр 03, 2009 3:10 pm

Sakam da znam dali sum mislel na perverzni raboti dodeka sum bil vo majcinata utroba?
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by Bleak Пет Апр 03, 2009 3:48 pm

Ме интересират дали се имаш самоубиено досеа или ги мамиш на форумџииве дек си самоубица? Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by noviot Пет Апр 03, 2009 5:40 pm

се имат самоубиено 2 пати, и во 2те самоубиства умре ама не засекогаш :O
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by мирАл Пет Апр 03, 2009 9:17 pm

Јас го имам видено еднуш кај шо умруват!! о о о Озбилно afro
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by Golub-Samoubica Пон Апр 06, 2009 2:43 am

Bleak напиша:Ме интересират дали се имаш самоубиено досеа или ги мамиш на форумџииве дек си самоубица? Very Happy

Абе нешто ми се сврти во глата и оооооооооооооп тамо во реката се самоутепав ама за 15 мин. Не бе ги мамам форумџииве.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by Golub-Samoubica Пон Апр 06, 2009 2:46 am

Jordison напиша:Sakam da znam dali sum mislel na perverzni raboti dodeka sum bil vo majcinata utroba?

Не можам да ти одговорам на ова прашање оту тебе те досол Штркот.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 1:27 am

Глупа е темава.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Го предвидувам минатото! Empty Re: Го предвидувам минатото!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот