Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ја предвидувам иднината

+7
комшивка
Џајко
Болиглава
METALBOY
kojgode
Marej
Џими
11 posters

Go down

Ја предвидувам иднината Empty Ја предвидувам иднината

Пишување by Џими Чет Мар 26, 2009 12:52 am

Како што кажува насловот, јас ја предвидувам иднината. Можете да ме прашате што било, дали од лична природа, дали некој ваш фудбалски клуб кога ќе освои титула, кога ќе се ожените/мажите и слично.
Не сум како Сабина, јас сум многу подобар.
Повелете, имам одговор на сите прашања што ве интересираат.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Marej Чет Мар 26, 2009 12:53 am

Дали вредеше шо учев?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Џими Чет Мар 26, 2009 12:57 am

Marej напиша:Дали вредеше шо учев?
Не, тоа кај тебе е релативно. Утре ќе го знајш и после ќе ти испарит и за ништо немат да ти служит.
Мојава кугла кажува дека ќе имаш проблеми особено со хемија.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by kojgode Чет Мар 26, 2009 12:58 am

Со колку гласови ќе победи Нанче?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Marej Чет Мар 26, 2009 12:59 am

Џими напиша:
Marej напиша:Дали вредеше шо учев?
Не, тоа кај тебе е релативно. Утре ќе го знајш и после ќе ти испарит и за ништо немат да ти служит.
Мојава кугла кажува дека ќе имаш проблеми особено со хемија.

Ти да имам проблеми со хемија, кучко!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Џими Чет Мар 26, 2009 1:10 am

kojgode напиша:Со колку гласови ќе победи Нанче?
Со 1 300.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 11:31 am

Топиков требеше да се викат "Прашај го Џими" Smile Very Happy

Дур сум овде да те прашав. Во моментов барам женска, кога ќе ја најдам?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Џими Чет Мар 26, 2009 1:39 pm

METALBOY напиша:Топиков требеше да се викат "Прашај го Џими" Smile Very Happy

Дур сум овде да те прашав. Во моментов барам женска, кога ќе ја најдам?
Не сум само јас во мојов клан. Има и еден админ, и еден што не е член.
Женска сама ќе ти дојт, престани да бараш, пиј си кафе, пиј си тутун.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 1:47 pm

Џими напиша:
METALBOY напиша:Топиков требеше да се викат "Прашај го Џими" Smile Very Happy

Дур сум овде да те прашав. Во моментов барам женска, кога ќе ја најдам?
Не сум само јас во мојов клан. Има и еден админ, и еден што не е член.
Женска сама ќе ти дојт, престани да бараш, пиј си кафе, пиј си тутун.
имам проблеми од кафе (притисок кревам за озбилно), а од тутун ко џаол од темјан бегам. можда не мислеше буквално?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Џими Чет Мар 26, 2009 1:48 pm

METALBOY напиша:
Џими напиша:
METALBOY напиша:Топиков требеше да се викат "Прашај го Џими" Smile Very Happy

Дур сум овде да те прашав. Во моментов барам женска, кога ќе ја најдам?
Не сум само јас во мојов клан. Има и еден админ, и еден што не е член.
Женска сама ќе ти дојт, престани да бараш, пиј си кафе, пиј си тутун.
имам проблеми од кафе (притисок кревам за озбилно), а од тутун ко џаол од темјан бегам. можда не мислеше буквално?
Не мислев буквално, метафорички...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 1:50 pm

^ Како и да е фала Џими. Џими да бест! Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Болиглава Чет Мар 26, 2009 1:57 pm

Јас сум помошникот на Џими но мене ме интересира да слушнам од админот кога ќе се среди економската состојба во Зимбабве?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 2:04 pm

Јас сум помошникот на Џими
искрени поздрави и до тебе cheers
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Џајко Чет Мар 26, 2009 2:33 pm

Јас сакам да знам кога бркањето мравки на цименто ќе биде дисциплина на олимписките игри?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by kojgode Чет Мар 26, 2009 2:36 pm

А кога горење мравки на цименто со помош на лупа? И скокање преку магаре со колут назат? во далечина.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Џајко Чет Мар 26, 2009 2:45 pm

и седење на ѕидче молим те.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Џими Чет Мар 26, 2009 3:05 pm

Тогаш кога L S D ќе го хакне форумот и му се одмазди на другарчето кое му отвори тема и го издаде...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by комшивка Чет Апр 02, 2009 12:47 am

извини ама јас си гледам видовити Милан на OBN секоја вечер, и многу му погодвит на луѓево морам да признам... морам да се јавам некој ден....
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 1:58 am

Кога ќе ми купит мама точак? Ама не онаков обичен ,убав точак со брзини? ( и ремче за заклучвење да имат)
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 02, 2009 9:53 am

јас сакам да знам кога имам роденден.......заборајв Rolling Eyes
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Odyssey Чет Апр 02, 2009 11:53 am

комшивка напиша:извини ама јас си гледам видовити Милан на OBN секоја вечер, и многу му погодвит на луѓево морам да признам... морам да се јавам некој ден....

Е тој да... youtube полно е со него...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by комшивка Чет Апр 02, 2009 10:03 pm

шема е..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by ноунејм Чет Апр 02, 2009 10:05 pm

коа ке се интегрираме во нато?
и еуропската унија?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Ја предвидувам иднината Empty Re: Ја предвидувам иднината

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот