Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Солариум

+16
комшивка
fairy
корун
noviot
Mary Jane
malina
The Breaking Dawn
Marej
Angelic
METALBOY
Fantom
kojgode
Болиглава
мирАл
RoTkViCa
REGINA
20 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Солариум - Page 2 Empty Re: Солариум

Пишување by корун Чет Апр 09, 2009 10:44 pm

корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Солариум - Page 2 Empty Re: Солариум

Пишување by fairy Чет Апр 09, 2009 11:51 pm

корун напиша:Солариум - Page 2 Od-solarium-i-padnala-kozata

супер affraid

http://tocka.com.mk/vest.php?vest=12566&page=1

иууу грдоо..ајдеее ненормална, се испекла во солариум и сеа нека се чадит хаха
јас не би ошла во солариум сеа, едно зш мама не ме пуштат, шо сакат нека е, и друго на лето црнам многу па мислам дека немам потреба да одам.. Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Солариум - Page 2 Empty Re: Солариум

Пишување by комшивка Чет Апр 09, 2009 11:55 pm

корун беее.. иуух.. No
...... Секој ден по два пати одела да се ’кварца’..... то е то
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Солариум - Page 2 Empty Re: Солариум

Пишување by REGINA Чет Апр 23, 2009 10:35 pm

незнам шо им е филмов на речиси сите сокласнички уште од пред 2-3 недели се почнати со солариум наводно за да добијат тен за матурава... ак се зезнат кој ќе ги трпит? Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Солариум - Page 2 Empty Re: Солариум

Пишување by lela Пет Апр 24, 2009 10:45 pm

Солариум-Не!Веќе имаме отповеќе предизвикувачиве на карциоми!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Солариум - Page 2 Empty Re: Солариум

Пишување by Odyssey Саб Апр 25, 2009 2:10 am

fairy напиша:
корун напиша:
супер affraid

http://tocka.com.mk/vest.php?vest=12566&page=1

иууу грдоо..ајдеее ненормална, се испекла во солариум и сеа нека се чадит хаха
јас не би ошла во солариум сеа, едно зш мама не ме пуштат, шо сакат нека е, и друго на лето црнам многу па мислам дека немам потреба да одам.. Smile

Ти цело време црна си, пак на лето демек црнела... Црнцине поцрнвет на лето??
(прашањево можда за во логика е)
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Солариум - Page 2 Empty Re: Солариум

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 10:26 pm

Fantom напиша:Кој ќе влезит в солариум, да дајт Господ да завршит ко двене пички од на Фајнл Дестинејшн тројкана. А пошо пола го немате глеано, глеајте го и ќе видите.

Ауууууу .... ГАДНОо Shocked тие се една од причините со во живот не би пошла на солариум Shocked
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Солариум - Page 2 Empty Re: Солариум

Пишување by fairy Вто Мај 12, 2009 10:57 pm

Odyssey напиша:
fairy напиша:
корун напиша:
супер affraid

http://tocka.com.mk/vest.php?vest=12566&page=1

иууу грдоо..ајдеее ненормална, се испекла во солариум и сеа нека се чадит хаха
јас не би ошла во солариум сеа, едно зш мама не ме пуштат, шо сакат нека е, и друго на лето црнам многу па мислам дека немам потреба да одам.. Smile

Ти цело време црна си, пак на лето демек црнела... Црнцине поцрнвет на лето??
(прашањево можда за во логика е)

како да го сфатам ова сеа Question хммм Very Happy не сум цело време црна, бела сум ко сиренце...е така Razz ама на лето поцрнвам... а за црнците...ај во логика Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Солариум - Page 2 Empty Re: Солариум

Пишување by П. Сре Мај 13, 2009 6:47 pm

солариум-НЕ ! =)
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Солариум - Page 2 Empty Re: Солариум

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот