Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фан Клуб на Кире Лазаров

+14
hollow
kisela krastavica
Marej
The great
mitan
мирАл
комшивка
Bukic
Lastojca
Master
sokol
корун
kojgode
Mary Jane
18 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 3 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 1:16 am

Колку беше посебен ко му го врачија трофејот. Најдолго беше во кадар од сите претходно наградени...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 3 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 2:08 am

Најак е од македонциве уште да имавме појака репрезентација и ќе беше поубо.. иначе иако е најдобар стрелец имат и подобри играчи од него (во светов) да сме реални.. за изглед симпатичен е ама да не зборвит
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 3 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 9:38 pm

Punk напиша:Најак е од македонциве уште да имавме појака репрезентација и ќе беше поубо.. иначе иако е најдобар стрелец имат и подобри играчи од него (во светов) да сме реални.. за изглед симпатичен е ама да не зборвит

Ак мислиш на забите, мојт да ги средит ак сакат. Иначе такви му се од повреда на утакмица.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 3 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by мирАл Пон Фед 02, 2009 11:11 pm

Мн ми е криво шо не го вклучија во ол стар тимот!!!
Мислам дека заслужи сепак е најдобар стрелец со 92 постигнати гола
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 3 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by lela Пон Фед 02, 2009 11:16 pm

Mary Jane ili mu e portparolka ili e pregolema obozavatelka ili mu e rodnina na Kire !Ova nesto e nemoguce !Jas olku informacii za samata sebe ne znam!Inace number one kako rakometar!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 3 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Lastojca Пон Фед 02, 2009 11:36 pm

Punk напиша:Најак е од македонциве уште да имавме појака репрезентација и ќе беше поубо.. иначе иако е најдобар стрелец имат и подобри играчи од него (во светов) да сме реални.. за изглед симпатичен е ама да не зборвит


сипматичен? револуционерен е чоекон таја шо кажвит..та зборвел та чутел секси е и немат тука нишо шо да напрајш ти,....предавник еден
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 3 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Вто Фед 03, 2009 12:12 am

lela напиша:Mary Jane ili mu e portparolka ili e pregolema obozavatelka ili mu e rodnina na Kire !Ova nesto e nemoguce !Jas olku informacii za samata sebe ne znam!Inace number one kako rakometar!

Е да му бев потпаролка, ќе ме гледавте на ТВ секој час последниве месец дена...В срце ми е Кире и најмногу си го сакам, од тука е поттикнат протокот на информации.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 3 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by sharmantna Сре Фед 04, 2009 9:09 pm

go obozavam covekov ej:D:D

sharmantna
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 3

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 3 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Чет Мар 19, 2009 2:23 am

Не беше вечерва во форма, ама и тактиката беше таква, да им асистира на Темелков и на Јовиќ кој се покажа како ефикасен играч уште еднаш. Премногу ми е жал за поразот, не сакав да изгубиме на ваков лесен начин.

Еве една за мерак:
Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 3 ALD28bb22_MDF65490
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 3 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот