Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фан Клуб на Кире Лазаров

+14
hollow
kisela krastavica
Marej
The great
mitan
мирАл
комшивка
Bukic
Lastojca
Master
sokol
корун
kojgode
Mary Jane
18 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 1:57 am

И некој од машките навалете.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 2:18 am

kojgode напиша:И некој од машките навалете.

Ај, ако имат и такви...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by The great Нед Јан 25, 2009 1:45 am

Секоја чест на чоеков, најдобар е, страв и трепет за противнициве.
Ко ке го сретнам афтограм ке му земам Very Happy
The great
The great
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Нед Јан 25, 2009 2:16 am

The gleat напиша:Секоја чест на чоеков, најдобар е, страв и трепет за противнициве.
Ко ке го сретнам афтограм ке му земам Very Happy

Само автограм? Јас и дрес би му побарала...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Lastojca Нед Јан 25, 2009 2:27 am

Bukic напиша:
Lastojca напиша:абе остај ти женет неженет ..то не важит...бај д веј букич фала за линков

np кажи ми ти јас ке средам со жена му ти со него Wink

готово
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Нед Јан 25, 2009 2:34 am

Биг Хепи Фемили

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 N33063771848_730482_101
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Lastojca Нед Јан 25, 2009 2:37 am

леле каков е аа револуционерен е чоеков...мн симпа му се дечињава
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 2:52 am

Сашка не те потсеќат на секси мадафака на сликава?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Lastojca Нед Јан 25, 2009 2:57 am

абе мн потсеќат на него...само шо тој е пораунд во глана...уффф готово се попалив јас
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by kojgode Нед Јан 25, 2009 3:58 am

Ништо посебно жена му. Мислев поголемо ебачиште е овај.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Нед Јан 25, 2009 2:44 pm

kojgode напиша:Ништо посебно жена му. Мислев поголемо ебачиште е овај.

Не мора да значи ако е тој згоден и жена му да е риба...
Мене баш ми е слатка...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by комшивка Нед Јан 25, 2009 3:04 pm

Mary Jane напиша:
The gleat напиша:Секоја чест на чоеков, најдобар е, страв и трепет за противнициве.
Ко ке го сретнам афтограм ке му земам Very Happy

Само автограм? Јас и дрес би му побарала...

Јас ќе го бацев.. I love you А и симпатична е жена му.. и дечињана хихи
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by комшивка Сре Јан 28, 2009 4:33 pm

Вчера на ексклузив гледав.. го прашвет син му - Ќе бидеш ли ракометар како татко ти? - Неее!
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Сре Јан 28, 2009 10:48 pm

Да, Благојче многу слатко детенце е, на 25 јан наполни 3 год. Срцуле мало...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 4:21 pm

Рекордер стана јееее. А колку гола имат вкупно?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by mitan Чет Јан 29, 2009 5:13 pm

kojgode напиша:Рекордер стана јееее. А колку гола имат вкупно?
93 или 94...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by kisela krastavica Чет Јан 29, 2009 6:59 pm

уствари да од велес е грешка ама пак шо исто ти е хехе иначе ево ви кој сакат линк да видит нечто за него слики едно др
https://www.facebook.com/pages/Kiril-Lazarov/33063771848

samo uste da bese negov facebookon :Dnekoj dr go imat skroeno :D
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 7:02 pm

ајм вери прауд оф кире ...стварно алад да му е на чоеков
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 7:16 pm

Мислам дека 92 гола имат а рекордот од пред 13 години е 86
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 7:18 pm

92 имат а рекордот е од пред 14 години од светското првенство во Исланд
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 7:53 pm

И јас за ова слушнав.Секој му чест на чоекот.Новиот Пепи Манасков шо би рекле постариве.
Ма кој Пепи,Кире го надмина каде каде.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Пет Јан 30, 2009 1:06 am

Прекрасен рекорд. Се надевам дека после ова ќе му се оствари сонот да заигра за Барселона.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 1:47 am

Јас мислам дека со Загреб си ја направи целата кариера пошто знаеме дека Загреб е светски реномиран тим и на самиот врв во Европа.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Пет Јан 30, 2009 1:51 am

pankerishte напиша:Јас мислам дека со Загреб си ја направи целата кариера пошто знаеме дека Загреб е светски реномиран тим и на самиот врв во Европа.

Барселона се појаки, зато и Кире сака да игра таму...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by комшивка Саб Јан 31, 2009 8:29 pm

kisela krastavica напиша:уствари да од велес е грешка ама пак шо исто ти е хехе иначе ево ви кој сакат линк да видит нечто за него слики едно др
https://www.facebook.com/pages/Kiril-Lazarov/33063771848

ме бендисаја сликиве.. Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров - Page 2 Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот