Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Месечен циклус?

+14
RoTkViCa
malina
kojgode
Болиглава
Marej
REGINA
Bleak
Punk
blesava008
Рокси
Наташа
Mary Jane
The Breaking Dawn
nance
18 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by kojgode Пет Мар 27, 2009 2:14 am

А дали можеби имате и годишен циклус?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by malina Пет Мар 27, 2009 3:59 am

вие немате претстава мене шо ми се дешават со мојов три месечен циклус и вервете нејќите да знајтеМесечен циклус? - Page 2 Kopfschuettelподрбно машкиве
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Рокси Пет Мар 27, 2009 10:08 am

nance напиша:Само немој американски тампони зш тие се ............. XXl и со нив не кинење до гуша ке ти се пикнит. Ко донесе едно момиче нашкола.... ммммммммммммм. А btw баш то со депилирањето ми беше муза за темава. xD

E аман веќе, тие се... претерано големи Shocked Shocked

Ако се интересираш какви тампони најчесто користат македонкиве, оди во аптека и побарај „o.b.“ тампони Smile најмала големина Razz

Иам добиено детелен опис во врска со темава и не би сакал да се навраќам. Гадурии еј!

Аку искажи си се.. ние сме тука да го направиме твојот кошмар пострашен Razz Very Happy Very Happy Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Bleak Пет Мар 27, 2009 10:44 am

Рокси напиша:
nance напиша:Само немој американски тампони зш тие се ............. XXl и со нив не кинење до гуша ке ти се пикнит. Ко донесе едно момиче нашкола.... ммммммммммммм. А btw баш то со депилирањето ми беше муза за темава. xD

E аман веќе, тие се... претерано големи Shocked Shocked

Ако се интересираш какви тампони најчесто користат македонкиве, оди во аптека и побарај „o.b.“ тампони Smile најмала големина Razz

Иам добиено детелен опис во врска со темава и не би сакал да се навраќам. Гадурии еј!

Аку искажи си се.. ние сме тука да го направиме твојот кошмар пострашен Razz Very Happy Very Happy Very Happy

(За болдираново) Е така кажи си да не се мислам за роденден шо да ти купам.... Very Happy хех Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Рокси Пет Мар 27, 2009 11:51 am

Роденденот ми помина пред 27 дена...
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 27, 2009 3:35 pm

а за темава не ми се прајт муабет моментално.......пошо во моментов имам добиено и само уште поќе се растажвам ко ќе казвам дека не можам да одам на вежбање...ама за вечер сепак ке размислам ахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by комшивка Пет Мар 27, 2009 7:34 pm

јас не можам на раат да спијам првиве два дена, не пак вежбање... иначе стварно гадна тема. да му се пофалиме на машкиве е отворена или?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Punk Саб Мар 28, 2009 1:10 pm

една мода и една убавина шо е темава..
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Џими Саб Мар 28, 2009 2:06 pm

Admini, vo ljubav u zaledju smestete ja temava.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 28, 2009 2:12 pm

јас мислам да се заклучит темава
грозна е. Shocked Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Џими Саб Мар 28, 2009 7:18 pm

Абсолутно се согласувам со членот над мене.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Рокси Саб Мар 28, 2009 7:23 pm

арна е темава... баш подобро ќе се едуцирет машкиве Very Happy Razz
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Mary Jane Саб Мар 28, 2009 7:24 pm

Тие се поедуцирани од нас за таа работа.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by blesava008 Саб Мар 28, 2009 7:25 pm

Рокси напиша:арна е темава... баш подобро ќе се едуцирет машкиве Very Happy Razz
се надевам дека за нешто ке им служит Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 28, 2009 7:25 pm

како не грозна....колку погрозни работи имат...мојт некогаш да ни притребит некој совет од женскиве... а машкиве не морет да ја отворет темава ако му е грозна хахха


Последната промена е направена од RoTkViCa на Саб Мар 28, 2009 7:26 pm. Мислењето е променето 1 пати
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Рокси Саб Мар 28, 2009 7:26 pm

Mary Jane напиша:Тие се поедуцирани од нас за таа работа.

верви не се
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Mary Jane Саб Мар 28, 2009 7:26 pm

Рокси напиша:
Mary Jane напиша:Тие се поедуцирани од нас за таа работа.

верви не се

Ја осеќет нашата нервоза ко ќе имаме...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Angelic Вто Мар 31, 2009 11:01 pm

Рокси напиша:
Mary Jane напиша:Тие се поедуцирани од нас за таа работа.

верви не се

Рокси се согласувам со тебе..

А дали ги читаат воопшто постојве ... и то не знам хаха
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Џајко Сре Апр 01, 2009 12:11 am

Rainbow* напиша:

Рокси се согласувам со тебе..

А дали ги читаат воопшто постојве ... и то не знам хаха

кој како :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Bleak Сре Апр 01, 2009 12:36 am

^ Јас ги читам... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Џими Сре Апр 01, 2009 10:47 am

Lele ova mesecen ciklus ednas imam slusnato za nego, mi kazvese edna drugarka.
Mnogu zaebana rabota bilo ova :S:S:S
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 01, 2009 11:53 am

Џими напиша:Lele ova mesecen ciklus ednas imam slusnato za nego, mi kazvese edna drugarka.
Mnogu zaebana rabota bilo ova :S:S:S

а замисли на некој му немет воопшто кажано Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Месечен циклус? - Page 2 Empty Re: Месечен циклус?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот