Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку можите и колку најмногу имате изедено?

+12
корун
RoTkViCa
Bleak
ноунејм
tHeJunKy
malina
Lastojca
hollow
Mary Jane
The Breaking Dawn
kojgode
METALBOY
16 posters

Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 8:50 pm

За сега рекорд ми е 600 грама месо. Три дена не бев јаден и ко се враќавме од Белград бевме во еден ресторан и сите шо неможеа, кј мене. АМ
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by kojgode Вто Мар 24, 2009 9:58 pm

Не сум способен многу да јадам 2 хамбургери и ќе погинам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 24, 2009 10:35 pm

колку и да сум гладна малце да изедам и одма се прејадвам
а најмногу шо иам изедено мислам беа 13 палачинки ама прилично големи ама мала бев и дебела и тоаш уш толку не можев да се движам
а иначе најмн без да се прејадам можам банани да јадам
во секој момент ми се јајт.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by Mary Jane Вто Мар 24, 2009 11:46 pm

Рекордот ми е 3/4 хамбургер. Појќе не можам, жими се.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by hollow Сре Мар 25, 2009 12:04 am

пред некое лето 2 од оние ход дозине од пинк пантер
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by Lastojca Сре Мар 25, 2009 12:23 am

рекордот мој е две кила мандарини без прекин..сама!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by malina Сре Мар 25, 2009 5:20 pm

незнам кој ми е рекордот во јадење ама знам дека ко ќе сум многу гладна јадам ненормално многу
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by tHeJunKy Сре Мар 25, 2009 5:24 pm

многу.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by ноунејм Вто Мар 31, 2009 8:40 pm

tHeJunKy напиша:многу.
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by Bleak Вто Мар 31, 2009 9:17 pm

многу и мене... иначе еден другар нашкола ми рече дек не сум можел 1 хамбургер цел да изедам ко со сум бил слаб... и јас му вика купи ми 2 хамбургери 1 тост ак ги изедам цела недела да ме частит јадење... и ок ги изедоф тие си зедоф усх еден тост и 2 белисимо и не можеф појќе... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by METALBOY Вто Мар 31, 2009 9:34 pm

Абе само хамбургери, тостој и слично јајте??? Пробајте ко мене 600 грама мешано месо (плескавица, колбас, криминална, стек и уш нешо имаше) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 31, 2009 9:42 pm

лелеле бе тешко мене....јас еден хамбургер цел не можам да го изедам...ми се чинит ќе пукнам...иначе последен пат се прејадов со пица голема од Леонардо..и не ја дојадов Rolling Eyes
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by корун Вто Мар 31, 2009 9:44 pm

Ак е една плескавица 200 грама, 600 ги јадам без да трепнам. Со трепкање 700 јадам.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 31, 2009 9:47 pm

корун напиша:Ак е една плескавица 200 грама, 600 ги јадам без да трепнам. Со трепкање 700 јадам.


а замисли да замижиш Rolling Eyes bounce
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by корун Вто Мар 31, 2009 9:51 pm

affraid не би сакал ни за момент да помислам.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by Bleak Вто Мар 31, 2009 10:33 pm

METALBOY напиша:Абе само хамбургери, тостој и слично јајте??? Пробајте ко мене 600 грама мешано месо (плескавица, колбас, криминална, стек и уш нешо имаше) Very Happy

Ах ми текна на натпревр ск ко бефме Кај Злате јадефме... 3 шарски 2 стека и 4 ражничи изедоф... Very Happy па прерачунајте... нз како завборајф на ова... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by Ane Саб Апр 11, 2009 5:17 pm

Jadam ednas na den i to koke sednam premnogu jadam se so ke mi se fatit :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:11 pm

METALBOY напиша:Абе само хамбургери, тостој и слично јајте??? Пробајте ко мене 600 грама мешано месо (плескавица, колбас, криминална, стек и уш нешо имаше) Very Happy

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
кај го напика се то ??? хххххххххуууу


ЈАс знам дека еднаш имам претерано со то шо изедов цела тегла кисели крастајчинја и ми се лошеше... а за друго шо сум се прејала не ми теквит баш... Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by METALBOY Сре Мај 06, 2009 11:41 pm

*UnIqUe* напиша:
METALBOY напиша:Абе само хамбургери, тостој и слично јајте??? Пробајте ко мене 600 грама мешано месо (плескавица, колбас, криминална, стек и уш нешо имаше) Very Happy

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
кај го напика се то ??? хххххххххуууу
иначе ова се деси односно се дешават ко ке се враќаме од србија, а дур сме таму последниот ден ни давет некоја манџа и не јадам + од тркита ке сум прегладнет и ко ке видиш... Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 1:58 pm

Хахахахахах... е ова е мажиштеее Very Happy хххх
Некој да се обидит да го надминит???? Very Happy ххх
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by METALBOY Саб Мај 09, 2009 2:41 pm

хехехе, а шо е нај интересно јас сум слаб, не дебел хахха lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 9:20 pm

ме збунвиш Rolling Eyes ххх
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by psycho Чет Jул 30, 2009 2:02 am

601 ГРАМ!
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 8:09 pm

345 грама телешко со расол.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Колку можите и колку најмногу имате изедено? Empty Re: Колку можите и колку најмногу имате изедено?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот