Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кое е најодвратно јадење или пача.

+29
*UnIqUe*
s...
grgrgr
Gallowsraven
Ane
мирАл
nance
ноунејм
Џајко
malina
Jordison
корун
hollow
RoTkViCa
pankerishte
Ivana
METALBOY
Bleak
STIFLER
fairy
Lastojca
zzz
The Breaking Dawn
Болиглава
Mary Jane
REGINA
Punk
Marej
kojgode
33 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Најодвратно јадење

Кое
 
Пача
 
 
 
Види ги резултатите

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 22, 2009 4:00 pm

STIFLER напиша:хахах заеби=) бтв мразам сланина неможам да гледам поврајкам

е ТО е најодвратно........а не пача...ОБОЖАВАААММ пак ќе речам flower
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 3:22 pm

mrazam pa4a, mangi...i mnooooooooogu drugi raboti nzm zs ama jas epten pribiram koga stanvit zbor za jadenje
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by kojgode Нед Апр 26, 2009 5:30 pm

/\ Извини за опоменава ама те молам пишувај на кирилца (alt + shift) и наместо ч не ставај 4. Со други зборови прочитај ги правилата на адаптер. Фала одназад.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:06 pm

Спанаќќќќ ...уууу ааа лее од самата помисла ми се наткреват... Shocked
еднаш ме натераја да јадам...здраво било нз шо.. и два дена повраќав и на крај на болница завршив ...
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:07 pm

Mary Jane напиша:
METALBOY напиша:
ноунејм напиша:
malina напиша:Пача,ананас и млеко се разбират
зошто ананас?
и мене не ми е убав ананасон. објаснение-чуден вкус

Ко сирење имат вкус, не знам ич не ми е убав.
Хаааааахахахахахахахахах на сирење се изнасмеав Very Happy Laughing
на се имат вкус ананасон освен на сирење Very Happy Very Happy Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:08 pm

Аууу да и работи со кокос ептен ми се одвратни..ми се лошит чак
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by kojgode Сре Мај 06, 2009 11:37 pm

Печена анаконда ми е многу неубо јадење.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Mary Jane Сре Мај 06, 2009 11:51 pm

*UnIqUe* напиша:
Хаааааахахахахахахахахах на сирење се изнасмеав Very Happy Laughing
на се имат вкус ананасон освен на сирење Very Happy Very Happy Very Happy

Ак си јадела конзервиран тогаш не си осетила, иначе свеж ананас стварно имат вкус ко на сирење.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by REGINA Чет Мај 07, 2009 12:39 pm

паштета. ко ќе ми текнит шо све имат во составон... Crying or Very sad
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 2:00 pm

Mary Jane напиша:
*UnIqUe* напиша:
Хаааааахахахахахахахахах на сирење се изнасмеав Very Happy Laughing
на се имат вкус ананасон освен на сирење Very Happy Very Happy Very Happy

Ак си јадела конзервиран тогаш не си осетила, иначе свеж ананас стварно имат вкус ко на сирење.

Е можда... зш конзервиран имам пробано ептен ми беше убав Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 6:28 pm

METALBOY напиша:
ноунејм напиша:
malina напиша:Пача,ананас и млеко се разбират
зошто ананас?
и мене не ми е убав ананасон. објаснение-чуден вкус
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 6:30 pm

Lastojca напиша:
METALBOY напиша:
Gallowsraven напиша:Болје пача одколку џигери. No
jas sum za obratno

и јас сум за обратно...сепак пачава е непобедлива

јас сум за ниедно од двете... само од миризбана ми идет нагон за повраќање
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Рокси Чет Jул 02, 2009 12:13 pm

Ау џигери се ептен грди!!!
А пачата ја неам пробано, ама не би се осудила да ја пробам
И тарана ми е ептен одвратно
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Page Чет Jул 02, 2009 12:53 pm

Како што велат старине
„Нашле па зашле“
хммм..
епа се согласувам со нив 99 проценти. Живееме во такво време (за жал капиталистичко) каде што се ни е при рака. Храна, вода, лекови ако требаат, .....
Но, ајде замисли време кога и пченкарното брашно кое италијанската војска го делела на домицилното селско население во периодот 1941 - 45 во западниот дел на македонија било луксуз и благослов. Откако оваа ситуација ќе ја замислиш, помисли дали би имал најгрдо јадење на твојот список.
Затоа велам, не треба така, и јас имам, што е право - право е, и јас имам листа на глупи јадења, ама ништо не е глупо кога ќе немаш ништо. Во време на глад и глувци се јадат. Пример за тоа е експедицијата на Фернандо Магелан (1519 - 1522) кога на бродот ги јаделе струготините од дрвото, а глушецот....ех, тој бил специјалитет.
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by kojgode Чет Jул 02, 2009 8:14 pm

Добро, а најодвратно јадење кое ти е?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Angelic Чет Jул 02, 2009 8:59 pm

немам пробано пача.. ама дефинитивно то! како изгледат само.. No
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Page Чет Jул 02, 2009 9:11 pm

kojgode напиша:Добро, а најодвратно јадење кое ти е?

Пача, дефинитивно!
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. - Page 3 Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот