Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилено јадење

+11
nance
мирАл
malina
Bleak
Odyssey
Mary Jane
kojgode
Џајко
Болиглава
The Breaking Dawn
Наташа
15 posters

Go down

Омилено јадење Empty Омилено јадење

Пишување by Наташа Пон Мар 23, 2009 11:11 pm

Мене лазањи, жилиен (за тие шо не знает, едно шо се прајт со компири, пилешко, печурки и кашкавал) и пица секако
Вас? clown
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 11:14 pm

мене пица чоколадо сладолед шпагети корнфлекс лазањи соја помфрит
само манџи не поднесвам
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by Болиглава Пон Мар 23, 2009 11:16 pm

Лазањи, пица fruti di mare, еден карамел од баба ми и уш едни колачи од баба ми шо не знам како се викет.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by Џајко Пон Мар 23, 2009 11:22 pm

Болиглава напиша:Лазањи, пица fruti di mare, еден карамел од баба ми и уш едни колачи од баба ми шо не знам како се викет.
ај бе нек напрајт карамел и да ме викниш да јајме???
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by Болиглава Пон Мар 23, 2009 11:24 pm

Џајко напиша:ај бе нек напрајт карамел и да ме викниш да јајме???
Готово бе брат.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by kojgode Пон Мар 23, 2009 11:48 pm

Пица и секаква брза храна.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by Mary Jane Пон Мар 23, 2009 11:50 pm

Сарма, се од италијанска кујна, морска храна, супа со печурки обожавам, Велнес колачиња, Плазма бисквитчиња, Брускети Марети со маслинка и не ми теквит...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by Odyssey Вто Мар 24, 2009 12:02 am

ГРАВ
хахахахахахаха
знајт админот корун пошо седит до мене,
сигурен сум дека го имат осетено
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by Mary Jane Вто Мар 24, 2009 12:23 am

И заборајв, знам дека ќе ви е чудно, ама обожавам спанаќ. Благодарение на него пораснав.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by Bleak Вто Мар 24, 2009 11:35 am

Mary Jane напиша:И заборајв, знам дека ќе ви е чудно, ама обожавам спанаќ. Благодарение на него пораснав.

И СИЛНА СИ КАКО ПОПАЈ? Laughing

Иначе онака омилено јадење значит пица, палачинки, омлет, тост(домашен Very Happy) и спанаќ ми е убо онака со кисело млеко ко ќе го измешаш... Smile иначе е многу богат со витамин Д Cool
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by malina Вто Мар 24, 2009 6:46 pm

пржени компирчиња,риба и супа ми е омилено јадење ама исто така сакам боранија и пире и телешко месо,а мојт и свинско месо на селски начин
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by мирАл Вто Мар 24, 2009 7:16 pm

Пача- особено зш е свинска Neutral
(мирал пача scratch )
Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by nance Вто Мар 24, 2009 8:55 pm

Све видови манџи и домашни јадења. мммммммм
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by zzz Вто Мар 24, 2009 9:22 pm

oт мцдоналдс - биг мек
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by Mary Jane Сре Мар 25, 2009 12:24 am

Bleak напиша:
Mary Jane напиша:И заборајв, знам дека ќе ви е чудно, ама обожавам спанаќ. Благодарение на него пораснав.

И СИЛНА СИ КАКО ПОПАЈ? Laughing

Иначе онака омилено јадење значит пица, палачинки, омлет, тост(домашен Very Happy) и спанаќ ми е убо онака со кисело млеко ко ќе го измешаш... Smile иначе е многу богат со витамин Д Cool

Не ко Попај , туку ко Олива.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by Ivana Сре Мар 25, 2009 2:15 pm

ТОРТЕЛИНИ !!! cheers
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by REGINA Сре Мар 25, 2009 9:16 pm

помфрит и скоро секаков вид овошје.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:25 pm

Mary Jane напиша:И заборајв, знам дека ќе ви е чудно, ама обожавам спанаќ. Благодарение на него пораснав.Лелееее спанаќ.... Shocked е за муабетов не можам да те сфатам...
Сепак .. вкус Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Омилено јадење Empty Re: Омилено јадење

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот