Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дигимон, Покемон, DBZ

+17
The Breaking Dawn
REGINA
Ludi Milojko
Lastojca
Odyssey
LED ZEPP
мирАл
dzole
Master
sokol
Golub-Samoubica
fairy
Marej
корун
kojgode
Mary Jane
Болиглава
21 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дигимон, Покемон, DBZ - Page 2 Empty Re: Дигимон, Покемон, DBZ

Пишување by REGINA Нед Фед 01, 2009 7:40 pm

Mary Jane напиша:
REGINA напиша:хаха Дигимон... то беа.. Таичи, Јамато, Сора, Коширо, Џо, Мими, Такеру, Хикари... леееелее абе тогаш ги имам учено напамет и сите имиња од дигимониве кој во кое се развивет.. и ден денес ги памтам оф хехех никогаш не ќе пораснам .. сепак омилен цртан во серии ми е тој

Жетоните дали ги имаш уште, зш знам дека собра прилично многу...

хахахаха... во кутијата за накит ги чувам повредни ми се. Имам околу 1000 и појќе...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дигимон, Покемон, DBZ - Page 2 Empty Re: Дигимон, Покемон, DBZ

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 7:51 pm

Не ги гледав зш ми беа глупи ама зато си купив играчка Пикачуууу и многу си ја сакав и од ко ја засакав почнав да ги гледам репризите
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дигимон, Покемон, DBZ - Page 2 Empty Re: Дигимон, Покемон, DBZ

Пишување by Punk Нед Фед 15, 2009 8:02 pm

Покемон го гледав и Пикачу уште ме ранит.. го давет на турскине пак ќе си го гледам Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дигимон, Покемон, DBZ - Page 2 Empty Re: Дигимон, Покемон, DBZ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот