Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Крајот на светот

+11
Lastojca
Punk
Џајко
Наташа
The Breaking Dawn
Џими
П.
malina
kojgode
Bleak
METALBOY
15 posters

Go down

Крајот на светот Empty Крајот на светот

Пишување by METALBOY Саб Мар 21, 2009 11:30 pm

Често слушаме дека се зборува за то дека се приближува крајот на светот. Во историјата неколкумина предвидвеле и згрешиле, последно шо слушнав беше дека на 13 јануари 2009 бил крајот, ништо од то, сега слушам од метори, па глобално затоплување или војната помеѓу народите (Настрадамус). Кое е вашето мислење?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Bleak Пон Мар 23, 2009 2:04 am

На мојот роденден крај на светот? да јајш л***а... аку ојме на англиски заедно ќе те стрељам еј мојот роденден да не го мешаш... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by METALBOY Пон Мар 23, 2009 11:15 am

не реков на твојот роденден, односно јас нишо не реков други мене ми рекоја и не бегај од темава!!!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by kojgode Пон Мар 23, 2009 5:24 pm

декември 2012
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by malina Пон Мар 23, 2009 10:23 pm

Не вервам во ова пошто долги години предвидувет и то никако да се случит
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by П. Пон Мар 23, 2009 10:36 pm

kojgode напиша:декември 2012
епа нека е на мојот роденден таман 12.12.2012 ке се паднит цагер Idea
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 10:41 pm

П. напиша:
kojgode напиша:декември 2012
епа нека е на мојот роденден таман 12.12.2012 ке се паднит цагер Idea
Во 12 сатот.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 10:42 pm

Џими напиша:
П. напиша:
kojgode напиша:декември 2012
епа нека е на мојот роденден таман 12.12.2012 ке се паднит цагер Idea
Во 12 сатот.

и 12 мин
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Наташа Пон Мар 23, 2009 10:43 pm

The Breaking Dawn напиша:
Џими напиша:
П. напиша:
kojgode напиша:декември 2012
епа нека е на мојот роденден таман 12.12.2012 ке се паднит цагер Idea
Во 12 сатот.

и 12 мин
и 12 секунди cheers
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Џајко Пон Мар 23, 2009 10:44 pm

Наташа напиша:
The Breaking Dawn напиша:
Џими напиша:
П. напиша:
kojgode напиша:декември 2012
епа нека е на мојот роденден таман 12.12.2012 ке се паднит цагер Idea
Во 12 сатот.

и 12 мин
и 12 секунди cheers
и 12 стотинки waaaaaaaaa
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Punk Пон Мар 23, 2009 10:44 pm

и браво за сите
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 10:45 pm

хахахахаха...џајко прецизност
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Болиглава Пон Мар 23, 2009 10:47 pm

Јас мислам дека Џајко беше најконцизен, мојте да го цицате. (Така е брат?)
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Џајко Пон Мар 23, 2009 10:48 pm

Болиглава напиша:Јас мислам дека Џајко беше најконцизен, мојте да го цицате. (Така е брат?)

шо мојте, мојте. (така е брат4е, да си метиш во глата)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 10:49 pm

Џајко напиша:
Болиглава напиша:Јас мислам дека Џајко беше најконцизен, мојте да го цицате. (Така е брат?)

шо мојте, мојте. (така е брат4е, да си метиш во глата)

лол43
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Наташа Пон Мар 23, 2009 10:49 pm

њааааааа му ја усравме темава на детево
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by METALBOY Пон Мар 23, 2009 11:01 pm

Наташа напиша:њааааааа му ја усравме темава на детево
битно муабет си напраја What a Face
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 10:03 pm

Ќе се десит ито за брзо.... ко шо се тргнати работиве во светов pale
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by METALBOY Сре Мај 06, 2009 11:03 pm

колку брзо?, проценки?, зш?, имат шанси за спречвење?,...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Ane Чет Мај 07, 2009 5:04 pm

malina напиша:Не вервам во ова пошто долги години предвидувет и то никако да се случит
И јас вака мислам
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 10:30 pm

Уш малце идат 21ви (не 12ти) декември 2012. Ај кажите шо ќе прајте до тогаш, и шо ќе прајте тој ден, а?
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Крајот на светот Empty Re: Крајот на светот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот