Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiss or Hug?

+28
Angelic
Батерфлај
METALBOY
blesava008
П.
мирАл
nice
STIFLER
RoTkViCa
A GiRL
KaTeRiNcE
Ivana
James Bomb
комшивка
Gallowsraven
Lastojca
fairy
The Breaking Dawn
kojgode
Marej
Болиглава
Mary Jane
Наташа
Punk
Bleak
folder
корун
Џајко
32 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by RoTkViCa Сре Мар 18, 2009 3:26 pm

Ivana напиша:
Lastojca напиша:ам едно без друго нема да ојт....хагот е пубав да ама едно време ке посакаш и кис,.така да и едното и другото

така е ! I love youсе сложвам Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by STIFLER Сре Мар 18, 2009 4:58 pm

двете
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 32
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by nice Сре Мар 18, 2009 8:28 pm

hug:)

nice
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by мирАл Сре Мар 18, 2009 8:36 pm

Понекогаш не ојт едното без другото!!!
Ти дојт некој сумо борач бесплатно гушкање и коските сол хаха
А за кис ти дојт мустафа со холивудска насмевка вау да речиш
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 31
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by Lastojca Сре Мар 18, 2009 8:38 pm

мирАл напиша:Понекогаш не ојт едното без другото!!!
Ти дојт некој сумо борач бесплатно гушкање и коските сол хаха
А за кис ти дојт мустафа со холивудска насмевка вау да речиш

ахахахахах...и јас би играла така
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by П. Сре Мар 18, 2009 11:21 pm

гушкањеееее cheers
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by kojgode Сре Мар 18, 2009 11:22 pm

Телетабисиии!!!
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by blesava008 Сре Мар 18, 2009 11:24 pm

од секогаш hug појќе ми значела .... Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 31
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by Bleak Чет Мар 19, 2009 12:12 am

Тинки-винки, Бипси, Ла-ла, По Телетабиси!!! Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 32
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 12:12 pm

вај нот двете?
сепак кис
a Kiss, интересна им е музикана geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by Батерфлај Вто Мар 31, 2009 11:13 pm

METALBOY напиша:вај нот двете?
сепак кис
a Kiss, интересна им е музикана geek

Фантом прашај го,најубо знајт за Кис. Smile
Онтопик, двете ги сакам.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 29
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by Angelic Сре Апр 01, 2009 11:29 pm

Дефинитивно Hug. искрена топла прегратка подарена од онај кој те сака и те цени!!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 2:02 am

Француски.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by Jordison Чет Апр 02, 2009 1:40 pm

Hug
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 31
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by sweet Пет Апр 03, 2009 6:59 pm

па хаг поќе ми значит некако ама после то и кис следит така да...I love you

sweet
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by REGINA Сре Апр 15, 2009 9:45 pm

зависит од кој како.
од некој нишо, од некој двете. од некој кис да хаг не. а од некој кис не хаг да. имат уш некоја можна комбинација? scratch
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by Болиглава Чет Апр 16, 2009 12:01 am

REGINA напиша:зависит од кој како.
од некој нишо, од некој двете. од некој кис да хаг не. а од некој кис не хаг да. имат уш некоја можна комбинација? scratch
Ова комбинација мене не ми е јасна. scratch
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by REGINA Чет Апр 16, 2009 2:49 pm

Та комбинација значит дека од една одредена личност ми значит бакнежот, ама не ми значит неговата/нејзината прегратка. Пример за то би билоооо....хммм... ваљда мување шознам... scratch
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by METALBOY Сре Апр 22, 2009 11:56 am

Па и кис и хаг е убо, а за хаг морам да ја пофалам Маry Jane, најубајте хагс се од нејзе cheers Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 22, 2009 12:37 pm

Мислеф двете ама поке нее...поќе сакам хаг...хммммм
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 30
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Kiss or Hug? - Page 2 Empty Re: Kiss or Hug?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот