Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

+28
Ivana
Page
Наташа
katusch
Ludi Milojko
Punk
Mary Jane
RoTkViCa
Obibos
noviot
Џими
METALBOY
p4eli4ka
П.
kojgode
fairy
мирАл
*Rhythm Divine*
Lastojca
Bleak
malina
KaTeRiNcE
Jordison
PhiLL * E
REGINA
blesava008
Болиглава
Џајко
32 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Mary Jane Пон Мар 23, 2009 11:35 pm

Punk напиша:
Mary Jane напиша:Koj ќе станит доброволец, кај ќе ојме на одмор, планој за празници и викенди, за шопинг понекоаш, за шетање...машки, главна тема на муабет. А слабо за политика и зато не ми се прајт кејф...
добро ко ќе се најме само за вмро зборвиме

Со тебе за фабрики за ајвар зборвиме. Ај сети се...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Ludi Milojko Вто Мар 24, 2009 1:05 pm

Сеа за партии прајме муабет
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by katusch Нед Јун 28, 2009 7:08 pm

нас моментално главна тема ни е кога ќе ојме љубаништа, колку време ќе сејме, колку души ќе ојме... и такви ти рабоќе...
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Наташа Нед Јун 28, 2009 11:02 pm

Mary Jane напиша:
Со тебе за фабрики за ајвар зборвиме. Ај сети се...
Сети сее... Сееееееееети сееееее барем еднаш на менееее I love you

Во последно време очи им неам видено на никој, пред конфљукторче корења пуштив, ама обично муабет прајме за љубовни проГлеми, шеги кажвиме, оговараме, се радвет со песништа некој, се присеќаме на некој работи од блиско и далечно минато итн.

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Page Пон Јун 29, 2009 1:23 am

Комунизам : Капитализам : Империјализам :
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 33
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Bleak Пон Јун 29, 2009 12:30 pm

Музика, гитари, гитар про, мојт да се смешат историоја или некоја психолошка дискутабилна тема, после... за женски прает муабет ( јас не се замарам ич Very Happy ) и така натаму...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Ivana Вто Јун 30, 2009 5:41 pm

Surprised во последно од досада тропаме толку тешки глупости шо и Чак Норис би се стопил од смеење...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 30, 2009 9:17 pm

ахх....само со едно ги давам веќе 2 недели...им се смачив и срам ме фати веќе хаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Angelic Вто Јун 30, 2009 9:20 pm

Page напиша:Комунизам : Капитализам : Империјализам :

Дефинитивно!
___________________

За нашите животи, машки, планови, ноќни и дневни излегувања, чувства, работа...
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by *UnIqUe* Чет Jул 09, 2009 2:31 am

Bleak напиша:Зависит со кој сум... иначе најчесто си пеам ко забеган... и сум максимално изгубен... морат едно 5-6 иљади смешки да кажам за да се расположет сите па после за шо и да се зборвит интересно е... Smile

Хахах блажоо муабетов е демек во ДРУШТВО шо прајте не ти шо си прајш ко по обичај Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty калакурница

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 12:45 am

за пички, коли, мотори, фудбал и кој со кого/која зошто како...абе шта да ти причам кад све знаш...зборвиме од А до Ш.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by METALBOY Пет Aвг 07, 2009 10:12 am

ние за: секс, дрога и рок ен рол Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by TONI Пет Aвг 07, 2009 10:28 am

^исто мојт да се кажит Very Happy

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? - Page 2 Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот