Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бугарски идол.

+24
blesava008
pankerishte
malina
lela
Jas**
Golub-Samoubica
fairy
Lastojca
RoTkViCa
Obibos
комшивка
zzz
Mary Jane
STIFLER
Jordison
The Breaking Dawn
KaTeRiNcE
Punk
Marej
мирАл
Bleak
корун
Наташа
kojgode
28 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Бугарски идол. - Page 3 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 10:47 pm

мн беа секси вистина ептен....и морам да речам водителине мн ме привлеквет како и нашиот идол александар неизбежно е да се каже дека има нешто што го прави нели..неодолив
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 3 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 10:48 pm

Punk напиша:секси беше мор, не биди љубоморна

да бе ме запали сеа cyclops
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 3 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 11:00 pm

Саш `а` да не слушнам/видам за водителон.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 3 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 11:01 pm

Marej напиша:Саш `а` да не слушнам/видам за водителон.

ма иди бре!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 3 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Punk Пон Мар 23, 2009 11:02 pm

андреј ми рече да ви се заблагодарам за комплиментите сега морам да одам да не ме чекат
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 3 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 11:03 pm

Ш....ај нишо.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 3 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот