Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бугарски идол.

+24
blesava008
pankerishte
malina
lela
Jas**
Golub-Samoubica
fairy
Lastojca
RoTkViCa
Obibos
комшивка
zzz
Mary Jane
STIFLER
Jordison
The Breaking Dawn
KaTeRiNcE
Punk
Marej
мирАл
Bleak
корун
Наташа
kojgode
28 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Бугарски идол. Empty Бугарски идол.

Пишување by kojgode Нед Мар 08, 2009 2:58 pm

Дали некој го пратит ова чудово?
Јас глеаф неколку пати она курвана Марија не можам да ја глеам. Појќе глеет физички изглед него пеење. Копров беше голем експерт само. А иначе од македонциве еден Александар со гитара шо излезе ме нарана.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Наташа Нед Мар 08, 2009 3:06 pm

Мене ми падна ногу жал за тој шо го измачија пред некој ден, шо се издишвеше ко да се пораѓат, шо му донесоја стол накрај, гревче. Пак онај Фанки глупион, му рече на еден ој ослаби и врати се, ко тој сушка да е, вепар неубав. Ногу се занесвет.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by корун Нед Мар 08, 2009 3:33 pm

Овде имат појке ретардирани одколку на Како беше текстот.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Bleak Нед Мар 08, 2009 4:44 pm

и мене ме нарана александар со гитарана... знајш зш... Зш не му беше наштимана гитарана а не фалшираше во пеењето... алал да му е ... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by мирАл Нед Мар 08, 2009 6:30 pm

Јас би напрај идол за фрикој Razz Не знам како не му текнит на некој ќе се искинит до пари праење
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by kojgode Нед Мар 08, 2009 7:04 pm

Па ова за то е.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Marej Нед Мар 08, 2009 7:11 pm

Мене јако ми е да го глеам. Онака ретардираничко. Се смеев ногу на то шо една се погоди од Англија и беше без конкуренција.
Не ја глеав епизодана со македонцине, ак не го мрзит некој на јутуб нек ја побарат и нек ја клајт Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Punk Нед Мар 08, 2009 9:24 pm

таја шо одела на џез пеење беше ногу јака. ко и рече онај глупион да си ги зејш парите те мамит професорката и бриши од овде..загреота
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by корун Нед Мар 08, 2009 9:52 pm

Не заебавај, убо и рекоја, немаше ни т од глас.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Punk Нед Мар 08, 2009 9:53 pm

имаше и пострашни од нејзе а убав пример е марија курвана шо само ја имат напраено устана ко гз од мајмун и ја отворат по потреба на спотој
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by корун Нед Мар 08, 2009 9:56 pm

Имаше, ама и ова беше доволно страшна... А водителкана имат појке пластика од месо во нејзе.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мар 08, 2009 10:13 pm

Дали го имате глеано онај шо пејт 6 кокошки сам заклала,јак е жими се :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 08, 2009 10:28 pm

мене јаки ми се....ама првин секојпат глеет дали е уба и атрактивна а после гласовни способности
а оној шо го понаа на закачалка
хаха
а тој наташа шо викат ко пред порагај најјак ми беше
ам онаа глупачана македонска шо ја пееше песнана од грција за евровизија??оф
а александар со гитарата..леле ме наранаааа
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Jordison Нед Мар 08, 2009 10:53 pm

A da i go optegnam ednus na onaja so buzine, mozit?
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by STIFLER Пон Мар 09, 2009 12:44 am

Jordison напиша:A da i go optegnam ednus na onaja so buzine, mozit?
Чекај имат пред тебе..
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Mary Jane Пон Мар 09, 2009 12:50 am

Не знам само шо авторитет беше Марија, демек е против срамни текстој, а нек се види самана каква е. А онај Фанки не можел да сфати како млади девојчиња јаделе мрсни банички, изгледа не употребува огледало во последно време.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by zzz Пон Мар 09, 2009 1:11 am

мене смешно ми е зш 90% се идиоти и коментарине от жирино се наместо малку претервет ама малку
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by корун Пон Мар 09, 2009 1:12 am

Мене ми е најсмешно ко ке почнет да приплаквет сосила од жирино, нубој....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Mary Jane Пон Мар 09, 2009 1:13 am

За разлика од Сајмон Кауел (Американски Идол) се многу поблаги во критиките.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by корун Пон Мар 09, 2009 1:14 am

Тој барем е реален, овие се кењет нешо, нешо пробвит дебелион да го копират...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by комшивка Пон Мар 09, 2009 1:23 am

хахахах ко хумористична серија е... ко и рече на една онај дебелион : ти си глува, оди излегви побрзо неможам да те слушам, ајде мрш (нешо слично на ова) ц ц ц

ова го знајте гарант..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Obibos Пон Мар 09, 2009 1:24 pm

Многу идиоти имат по бугарија... кај нас не знам дали се срамет или немат ама ко беше идол во скопје ниеден немаше она да се помочаш од смеење
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 09, 2009 2:12 pm

е да ...кај нас не се брукаја толку.....имаше добри..или барем само добрите ги покажаја Very Happy

а иначе последниот,Александар Тарабунов ми остана в срце...имат тој пеено летово на Охрид Фест ама не беше нешто посебно песната и зато не дојде до израз....а глас имат ненормален...блазеси и на женска му (ако ја имат) шо и пејт на увце хехехех

а жирино....ноу цомент хехехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Lastojca Пон Мар 09, 2009 2:29 pm

Razz абе глупости се оние примет љуге на заебанција и штета за некој шо стварно имат талент...жирино онака е само она кравана не можам да ја гледам и не и држет место коментарине воопшто...а за нашиов вистина немаше мн пријавени а од тие шо беа морам да се согласам со ротквица блазе си и на женска му од александар
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Bleak Пон Мар 09, 2009 3:09 pm

Е веќе онај александар ак не влезеше жими се ќе престанеф идол да гледам... иначе и го плени срцено на марија... Smile ми се бендиса много аз казвам ДА!!! Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот