Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бугарски идол.

+24
blesava008
pankerishte
malina
lela
Jas**
Golub-Samoubica
fairy
Lastojca
RoTkViCa
Obibos
комшивка
zzz
Mary Jane
STIFLER
Jordison
The Breaking Dawn
KaTeRiNcE
Punk
Marej
мирАл
Bleak
корун
Наташа
kojgode
28 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Marej Вто Мар 10, 2009 11:16 pm

Ме палит онај водителон со наочарине ужасно ногу. Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 10, 2009 11:22 pm

мене Ф`нки и неговото меко Ш хехехехехехех
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by fairy Вто Мар 10, 2009 11:25 pm

Marej напиша:Ме палит онај водителон со наочарине ужасно ногу. Smile
потполно се согласувам со тебе Very Happy Wink
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Marej Вто Мар 10, 2009 11:29 pm

Кажи и плус ко шо носит теснички кошулчина со запрегнати ракај... и ме потсеќат на мојата љубов од ЦСИ... АХ! :D
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by мирАл Сре Мар 11, 2009 9:58 pm

Колку крадени македонски песни по по по!!! Се нервирав
назад наза моме калино Ќе се отепам
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Mary Jane Чет Мар 12, 2009 12:13 am

Marej напиша:Кажи и плус ко шо носит теснички кошулчина со запрегнати ракај... и ме потсеќат на мојата љубов од ЦСИ... АХ! :D

Ама и имено палит : Андреј.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Marej Чет Мар 12, 2009 1:28 am

Да му кажам јас на Андреј неколку збора...
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Bleak Чет Мар 12, 2009 1:37 am

мирАл напиша:Колку крадени македонски песни по по по!!! Се нервирав
назад наза моме калино Ќе се отепам

А да ги отепаш? така од корист за Македонијава ќе си барем... Laughing

Не мојш да си Бугарин а да си патриот. Бугарија не постојт според мене!!! Това е Македонија!!! Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Golub-Samoubica Чет Мар 12, 2009 1:38 am

мирАл напиша:Колку крадени македонски песни по по по!!! Се нервирав
назад наза моме калино Ќе се отепам

Ам ко почна онај "Бугарија цела да е,секој да ја знае"-и овај Ф'нки му викат браво на патриотскиот избор.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by мирАл Чет Мар 12, 2009 11:43 pm

Golub-Samoubica напиша:
мирАл напиша:Колку крадени македонски песни по по по!!! Се нервирав
назад наза моме калино Ќе се отепам

Ам ко почна онај "Бугарија цела да е,секој да ја знае"-и овај Ф'нки му викат браво на патриотскиот избор.

А бе мижи да те ебам
Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by fairy Пет Мар 13, 2009 1:15 am

Mary Jane напиша:
Marej напиша:Кажи и плус ко шо носит теснички кошулчина со запрегнати ракај... и ме потсеќат на мојата љубов од ЦСИ... АХ! :D

Ама и имено палит : Андреј.

просто нњамам думи....страхотен e!!!! Very Happy Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Jas** Пет Мар 13, 2009 1:19 am

уффф да да....ама и онај нашион Александар жесток е...ас му казвам дааааSmileSmileSmileSmile
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by lela Пет Мар 13, 2009 11:54 pm

корун напиша:Овде имат појке ретардирани одколку на Како беше текстот.
аааааааааааааааааахаххххххаааааааааааааа апсолутно те подржвам!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by malina Саб Мар 14, 2009 2:58 am

Не бе дали ја слушавте таа од Гевѓелија шо беше,аку беше грда како пееше ненормално убо,а најсмешна ми беше таа професорката по информатика кој се пријавила на идол зш некоја професорка по биологија ко помала и рекла дека многу убо пејт и таа беше убедена дека пејт прекрасно,за на крај Фанки да и го сплескат и да и речит дека ко ке ја видит таа професорката по биологија требит да и закачит еден шамар и да ја напрајт лајно зш ја излажала
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by pankerishte Саб Мар 14, 2009 3:52 pm

Прво ми се смешни тие Монголите од жири што не се разбираат доволно во музика.
Второ таа Марија знае да пее?!хух...се изнасмеав коа ја слушнав на јутјуб.
Истиот муабет е како Драганче да го ставиме ние во жири.
Татарска Работа...добри се за исмејавање cheers
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 3:45 pm

Marej напиша:Ме палит онај водителон со наочарине ужасно ногу. Smile

хохо добредојде во клубот Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Gallowsraven Нед Мар 15, 2009 3:48 pm

Eми... Добре. Много ми харесваш, много си готин, жесток и магнетичен. Аз ти казвам да, просто не мога да каза не.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 4:06 pm

мирАл напиша:Колку крадени македонски песни по по по!!! Се нервирав
назад наза моме калино Ќе се отепам
ај то ам булгарија цела да е секој да ја зане .... има уште 8 дела за да биде цела....https://www.youtube.com/watch?v=7RRfnpaCZSg
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by METALBOY Пон Мар 16, 2009 9:29 pm

Доминирет одлепени типој во бугарија https://www.youtube.com/watch?v=oDJaCx6Zga4
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Marej Пон Мар 16, 2009 9:47 pm

Андреј злато мое, ела ми..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Ivana Нед Мар 22, 2009 8:25 pm

kojgode напиша:Дали некој го пратит ова чудово?
Јас глеаф неколку пати она курвана Марија не можам да ја глеам. Појќе глеет физички изглед него пеење. Копров беше голем експерт само. А иначе од македонциве еден Александар со гитара шо излезе ме нарана.
хаха не дека не му беше наштимана гитарана туку ни еден акорд не погоди од песнана хахахаха Laughing
а за она Марија да не прајме муабет , она ошла ода оценвит а е тешка турбофолкерка ак знајт она една песна од оние шо ги пеет јас ево...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 8:38 pm

Ас ште ти дам едно голјамо да или гими лајми ту Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 3:09 pm

Не го пратам ова, глупости невидени.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 10:44 pm

еее претера онаја со гаштине
и плус хулахопкана и беше скината Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Punk Пон Мар 23, 2009 10:45 pm

секси беше мор, не биди љубоморна
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Бугарски идол. - Page 2 Empty Re: Бугарски идол.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот