Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски со високи потпетици или со патики?

+25
мирАл
Mary Jane
METALBOY
p4eli4ka
Marej
Џајко
KaTeRiNcE
blesava008
pankerishte
Punk
lela
Ivana
fairy
Bleak
RoTkViCa
nice
Рокси
The Breaking Dawn
Lastojca
PhiLL * E
комшивка
TONI
корун
princess
malina
29 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 3:00 am

Море Блеак.. само да се пуштало по момичињавааа Smile))
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Bleak Саб Апр 04, 2009 3:49 pm

Rainbow* напиша:Море Блеак.. само да се пуштало по момичињавааа Smile))

Криво ти е тебе шо не ти се пуштам а? Very Happy За тебе шо требит да сум? Very Happy хех
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 3:55 pm

хаха ти си скроз забеган.

како и да е .. убаво е некогаш и женската да бидит со штикли... сепак штиклите се за нас сооздадени хаха Smile)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Bleak Саб Апр 04, 2009 4:08 pm

Rainbow* напиша:хаха ти си скроз забеган.

како и да е .. убаво е некогаш и женската да бидит со штикли... сепак штиклите се за нас сооздадени хаха Smile)

Напиши смајли за да не те сватам за озбилно... Very Happy Laughing Laughing Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 4:10 pm

Ајде доста Оф топик бее Mad
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Ivana Пон Апр 06, 2009 9:51 pm

комшивка напиша:
Ivana напиша:
корун напиша:Не е голема трагедија али пак... Женскиве се осудени да носет штикли и пак да се пониски, а тие шо не ги фатила клетвата препорачливо е кошаркари да бркет... bounce
јас барам кошаркар!!!!! Cool

абе ок то ама... јас сум за повисок фудбалер Razz

море шо сакат нек е височок да е cheers
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 07, 2009 12:15 am

јас бегам од високи машки
уш то ми фалит со мојава прилично голема височина.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Mary Jane Нед Апр 19, 2009 7:02 pm

Ivana напиша:
јас барам кошаркар!!!!! Cool
Брачед ми да ти го местам. Кошаркар е.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Bleak Пон Апр 20, 2009 7:08 pm

Високи потпетици не се носет ак сакаш Баланс да ојш, така МЏ? Very HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 7:18 pm

Bleak напиша:Високи потпетици не се носет ак сакаш Баланс да ојш, така МЏ? Very HappyVery HappyVery Happy

шо имат врска...јас цел живот излегвам по штикли и секогаш поминвам таму...ич не ми е гајле шо мислат другите мене да ми е убо Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Bleak Пон Апр 20, 2009 7:53 pm

Ти не си МЏ како прво Very Happy А знам дек обожаваш штикли... ова е ко шега напишано само МЏ да си го разберит... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 8:02 pm

Bleak напиша:Ти не си МЏ како прво Very Happy А знам дек обожаваш штикли... ова е ко шега напишано само МЏ да си го разберит... Very Happy

ок извини шо се видовме....
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Mary Jane Пон Апр 20, 2009 8:07 pm

Сношти можев да облечам и штикли, барем да облечев немаше да ми заминет двене другарки. Иначе на рок/метал журка не носам штикли по обичај. Добро, освен на Твистерс, ама то е зато шо поминвам и на други места.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Marej Пон Апр 20, 2009 8:10 pm

Баланс ак се устручавате да се облечите ко шо сакате, тешко вас..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by rihanna Пон Апр 20, 2009 8:19 pm

па нормално дека женското ке ојт со високи потпетици.... Very Happy а знајте зш confused
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Marej Пон Апр 20, 2009 8:21 pm

За да страдат уш појќе покрај мензисот?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Mary Jane Пон Апр 20, 2009 8:25 pm

Marej напиша:Баланс ак се устручавате да се облечите ко шо сакате, тешко вас..

За ова си во право. За устручавање имат други места.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by *UnIqUe* Вто Апр 28, 2009 10:55 pm

Mil mi e zivotov.... zato se dvizam vo paticinja i takvi niski stvari xD
A neam protiv nisto za stikli nek si nosit koj kako mu odgovarat xD
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by s... Сре Апр 29, 2009 7:31 pm

појке сум за потпетици..неам нисо против патики инаце си носам и патики.. сепак зависи од тоа каде одам и како сум облечена
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 04, 2009 10:02 pm

Marej напиша:За да страдат уш појќе покрај мензисот?

Ххххххххх ептен те поддржавам Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 3 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот