Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски со високи потпетици или со патики?

+25
мирАл
Mary Jane
METALBOY
p4eli4ka
Marej
Џајко
KaTeRiNcE
blesava008
pankerishte
Punk
lela
Ivana
fairy
Bleak
RoTkViCa
nice
Рокси
The Breaking Dawn
Lastojca
PhiLL * E
комшивка
TONI
корун
princess
malina
29 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by blesava008 Вто Мар 17, 2009 5:27 pm

pankerishte напиша:
blesava008 напиша:обавезно за петок-сабота носам штикли.... за на школо би сакала да ги носам ама ако ги носам цело школо ке ме прајт ненормална а не сум Very Happy
бтв имат една економски шо се шеткат по ходникон и сите ко некој чудак ја гледет Embarassed
Па блесава за џабе ти е прекарот сакаш да кажиш? Laughing Very Happy

а бе види вака за да го носиш прекарот блесава не значит дека требит за на школо да носиш штикли!! Razz
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Џајко Вто Мар 17, 2009 5:29 pm

blesava008 напиша:
pankerishte напиша:
blesava008 напиша:обавезно за петок-сабота носам штикли.... за на школо би сакала да ги носам ама ако ги носам цело школо ке ме прајт ненормална а не сум Very Happy
бтв имат една економски шо се шеткат по ходникон и сите ко некој чудак ја гледет Embarassed
Па блесава за џабе ти е прекарот сакаш да кажиш? Laughing Very Happy

а бе види вака за да го носиш прекарот блесава не значит дека требит за на школо да носиш штикли!! Razz
Значит дела требит да си блезава и да прајш блесави работи, конкретен пример за таква е носење штикли на школо. Ако веќе то сакаш да го напрајш.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 17, 2009 5:32 pm

Џајко напиша:
blesava008 напиша:
pankerishte напиша:
blesava008 напиша:обавезно за петок-сабота носам штикли.... за на школо би сакала да ги носам ама ако ги носам цело школо ке ме прајт ненормална а не сум Very Happy
бтв имат една економски шо се шеткат по ходникон и сите ко некој чудак ја гледет Embarassed
Па блесава за џабе ти е прекарот сакаш да кажиш? Laughing Very Happy

а бе види вака за да го носиш прекарот блесава не значит дека требит за на школо да носиш штикли!! Razz
Значит дела требит да си блезава и да прајш блесави работи, конкретен пример за таква е носење штикли на школо. Ако веќе то сакаш да го напрајш.

хехех доста бе не ја терајте на глупости....ако ги слушаш овие далеку ке стигниш....хехе Suspect
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by blesava008 Вто Мар 17, 2009 5:56 pm

RoTkViCa напиша:
Џајко напиша:
blesava008 напиша:
pankerishte напиша:
blesava008 напиша:обавезно за петок-сабота носам штикли.... за на школо би сакала да ги носам ама ако ги носам цело школо ке ме прајт ненормална а не сум Very Happy
бтв имат една економски шо се шеткат по ходникон и сите ко некој чудак ја гледет Embarassed
Па блесава за џабе ти е прекарот сакаш да кажиш? Laughing Very Happy

а бе види вака за да го носиш прекарот блесава не значит дека требит за на школо да носиш штикли!! Razz
Значит дела требит да си блезава и да прајш блесави работи, конкретен пример за таква е носење штикли на школо. Ако веќе то сакаш да го напрајш.

хехех доста бе не ја терајте на глупости....ако ги слушаш овие далеку ке стигниш....хехе Suspect
фала за советот Smile
и бтв мене мн. др. работи ме прает блесава а не носењето штикли на школо Wink
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 17, 2009 6:08 pm

blesava008 напиша:
RoTkViCa напиша:
Џајко напиша:
blesava008 напиша:
pankerishte напиша:
blesava008 напиша:обавезно за петок-сабота носам штикли.... за на школо би сакала да ги носам ама ако ги носам цело школо ке ме прајт ненормална а не сум Very Happy
бтв имат една економски шо се шеткат по ходникон и сите ко некој чудак ја гледет Embarassed
Па блесава за џабе ти е прекарот сакаш да кажиш? Laughing Very Happy

а бе види вака за да го носиш прекарот блесава не значит дека требит за на школо да носиш штикли!! Razz
Значит дела требит да си блезава и да прајш блесави работи, конкретен пример за таква е носење штикли на школо. Ако веќе то сакаш да го напрајш.

хехех доста бе не ја терајте на глупости....ако ги слушаш овие далеку ке стигниш....хехе Suspect
фала за советот Smile
и бтв мене мн. др. работи ме прает блесава а не носењето штикли на школо Winkхехехехе ВИ ГО РЕЧЕ хехеххее
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Џајко Вто Мар 17, 2009 6:12 pm

е тек сеа незнам глава кај ми е
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Marej Вто Мар 17, 2009 6:15 pm

Џаџи јас мислам да не излезиш од дома појќе.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 8:29 pm

јас сум за патики и за потпетици..ама ако носиш потпетици и нашкола и за излегвенје тогаш ке ти е секојдневно и немат да изгледаш различно...ке ти бидит мн монотоно

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 10:00 pm

Појке ги сакам во патики, зш сакам женски-спортистки What a Face
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Mary Jane Пет Мар 27, 2009 12:11 am

METALBOY напиша:Појке ги сакам во патики, зш сакам женски-спортистки What a Face

Ништо, ме разочара tongue
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by METALBOY Пет Мар 27, 2009 11:21 am

Mary Jane напиша:
METALBOY напиша:Појке ги сакам во патики, зш сакам женски-спортистки What a Face

Ништо, ме разочара tongue
А да само тебе те сакам во високи потпетици I love you
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by мирАл Пет Мар 27, 2009 6:03 pm

METALBOY напиша:
Mary Jane напиша:
METALBOY напиша:Појке ги сакам во патики, зш сакам женски-спортистки What a Face

Ништо, ме разочара tongue
А да само тебе те сакам во високи потпетици I love you
Не се ваѓај сеа Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Mary Jane Нед Мар 29, 2009 12:49 am

Јас сакам да си носам штикли, се осеќам многу повисоко и поубав став имам на штикли ко сум.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Bleak Нед Мар 29, 2009 4:08 am

Mary Jane напиша:Јас сакам да си носам штикли, се осеќам многу повисоко и поубав став имам на штикли ко ќе сум.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy И јас ногу грациозно сум изгледал на штикли хех... Very HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Angelic Вто Мар 31, 2009 10:53 pm

Малце прашањево не е прикладно поставено, ајде нвм..

Значи јас 90 % сум во патики.

а штикли да, зошто да не... иако ретко ги носам. Ме замараат Rolling Eyes
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Mary Jane Пет Апр 03, 2009 3:32 pm

Bleak напиша:
Mary Jane напиша:Јас сакам да си носам штикли, се осеќам многу повисоко и поубав став имам на штикли ко ќе сум.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy И јас ногу грациозно сум изгледал на штикли хех... Very HappyVery HappyVery Happy

Озбилно? А какви носиш? lol!
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Bleak Пет Апр 03, 2009 3:38 pm

Не знам шо марка... иначе бордо лакирани за мерак... Very Happy од мама ... Very Happy
Ги иам пробано онака ко се маскирвефме за василица лани иначе не носам штикли... нененене Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Bleak Пет Апр 03, 2009 3:42 pm

KaTeRiNcE напиша:
RoTkViCa напиша:
pankerishte напиша:.Не сум имал и нема ни да иам женска никогаш што носи високи потпетици.


НИКОГАШ не вели НИКОГАШ......зш ко ќе е љубовта во прашање нема да одбираш на штикли или не хехе.....и нема да и речиш: Од утре да не те видам птикли да носиш !!! Razz Razz туку ке си ја сакаш ко шо си е..... What a Face
Се сложвам со тебе Laughing

А дали тој се сложвит со вас? Иначе немат врска за мене дали носит штикли или не... нејзин избор е... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Mary Jane Пет Апр 03, 2009 6:27 pm

Не е убо да ја проценвите женската по тоа дали носи штикли или не. Или можеби се плашите да не е повисока од Вас?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Bleak Пет Апр 03, 2009 7:21 pm

Mary Jane напиша:Не е убо да ја проценвите женската по тоа дали носи штикли или не. Или можеби се плашите да не е повисока од Вас?

Ак е со мене и ак ми е убо со неа ми е гајле ак е повисока... Very Happy Cool
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Angelic Пет Апр 03, 2009 8:02 pm

Bleak напиша:
Mary Jane напиша:Не е убо да ја проценвите женската по тоа дали носи штикли или не. Или можеби се плашите да не е повисока од Вас?

Ак е со мене и ак ми е убо со неа ми е гајле ак е повисока... Very Happy Cool

Уф како да не!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by корун Пет Апр 03, 2009 8:07 pm

Не е голема трагедија али пак... Женскиве се осудени да носет штикли и пак да се пониски, а тие шо не ги фатила клетвата препорачливо е кошаркари да бркет... bounce
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Ivana Саб Апр 04, 2009 1:48 am

корун напиша:Не е голема трагедија али пак... Женскиве се осудени да носет штикли и пак да се пониски, а тие шо не ги фатила клетвата препорачливо е кошаркари да бркет... bounce
јас барам кошаркар!!!!! Cool
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by комшивка Саб Апр 04, 2009 2:17 am

Ivana напиша:
корун напиша:Не е голема трагедија али пак... Женскиве се осудени да носет штикли и пак да се пониски, а тие шо не ги фатила клетвата препорачливо е кошаркари да бркет... bounce
јас барам кошаркар!!!!! Cool

абе ок то ама... јас сум за повисок фудбалер Razz
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Bleak Саб Апр 04, 2009 2:52 am

комшивка напиша:
Ivana напиша:
корун напиша:Не е голема трагедија али пак... Женскиве се осудени да носет штикли и пак да се пониски, а тие шо не ги фатила клетвата препорачливо е кошаркари да бркет... bounce
јас барам кошаркар!!!!! Cool

абе ок то ама... јас сум за повисок фудбалер Razz

Јас сум висок... за тебе ак требит и фудбал ке почнам да тренирам... да ти се исполнит желбата е најбитно... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Женски со високи потпетици или со патики? - Page 2 Empty Re: Женски со високи потпетици или со патики?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот