Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Плавуши, бринети, црни или црвени?

+23
p4eli4ka
fairy
lela
hollow
folder
Punk
malina
sokol
The Breaking Dawn
STIFLER
Болиглава
комшивка
T&T
Master
Obibos
Bleak
kojgode
Marej
blesava008
mitan
noviot
Alexandra
REGINA
27 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Фед 17, 2009 12:52 am

folder напиша:Само да не е виткана или ептен кратка ниту пак црвена...

престани да дискриминираш женски со виткани косиии Evil or Very Mad Evil or Very Mad tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by folder Вто Фед 17, 2009 10:10 pm

The Breaking Dawn напиша:
folder напиша:Само да не е виткана или ептен кратка ниту пак црвена...

престани да дискриминираш женски со виткани косиии Evil or Very Mad Evil or Very Mad tongue
Не кажав, на некој не му стојт виткана ама имат и момиња на кој што им стои тој вид на косаRazz ево ко тебе вака да не реча Embarassed
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by kojgode Вто Фед 17, 2009 10:19 pm

folder напиша:
The Breaking Dawn напиша:
folder напиша:Само да не е виткана или ептен кратка ниту пак црвена...

престани да дискриминираш женски со виткани косиии Evil or Very Mad Evil or Very Mad tongue
Не кажав, на некој не му стојт виткана ама имат и момиња на кој што им стои тој вид на косаRazz ево ко тебе вака да не реча Embarassed
Eдно убо шо и стојт. alien cat pig rendeer geek
(бах)
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Marej Вто Фед 17, 2009 10:21 pm

Станав глупа. :D
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by kojgode Вто Фед 17, 2009 10:22 pm

Marej напиша:Станав глупа. :D
Видов нашкола денес. Три пати ура за мене.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Marej Вто Фед 17, 2009 10:22 pm

И, страшна сум?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by kojgode Вто Фед 17, 2009 10:23 pm

Marej напиша:И, страшна сум?
Ај да не зборвиме мснџиски многу. Иначе се држиш не си лоша.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Marej Вто Фед 17, 2009 10:25 pm

мсн.Инает.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Фед 18, 2009 2:19 am

folder напиша:
The Breaking Dawn напиша:
folder напиша:Само да не е виткана или ептен кратка ниту пак црвена...

престани да дискриминираш женски со виткани косиии Evil or Very Mad Evil or Very Mad tongue
Не кажав, на некој не му стојт виткана ама имат и момиња на кој што им стои тој вид на косаRazz ево ко тебе вака да не реча Embarassed


ај се истаде со ова последново.... Laughing Laughing bounce веврам...хаха cheers
иначе којгоде pig не е во твоја корист да си против мене ..засрами се сеа Embarassed tongue
(не ми теквит како беше онаа анимацијана си знајш ти онаа шо личит на тебе...шо е полоша од овцана ко мене cheers lol!
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by REGINA Пет Фед 20, 2009 7:57 pm

хахахаххах бринетиве имет засега најмногу гласој јее! ххехеххехххе
се израдвав Embarassed
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by lela Пет Фед 27, 2009 10:19 pm

CRVENOKOSI- ZOSTO SE NAJRETKI I SIMPATICNI, AMA SAMO ZENSKI- MASKI NEEEEEEEE!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by комшивка Пет Фед 27, 2009 10:25 pm

lela напиша:CRVENOKOSI- ZOSTO SE NAJRETKI I SIMPATICNI, AMA SAMO ZENSKI- MASKI NEEEEEEEE!

и плус шатирани праменчиња ко марија физика... хахахахахха
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by lela Пет Фед 27, 2009 10:52 pm

Smile
комшивка напиша:
lela напиша:CRVENOKOSI- ZOSTO SE NAJRETKI I SIMPATICNI, AMA SAMO ZENSKI- MASKI NEEEEEEEE!

и плус шатирани праменчиња ко марија физика... хахахахахха
да нејзе убаво и стојат ама јас мислев на природни црвенокоси не на фарбани Smile

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by fairy Сре Мар 04, 2009 12:57 am

мене многу ми се интересни портокалови, мн ми се бендисвет, ама иначе сум за бринети и црни..Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 8:34 pm

хмм јас обозавам и плавуши и бринети..а некој горе гледам се зафајкат со виткани коси а иначе е супер да имаш виткана коса зш права коса мојт да имат секој а виткана не...

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by REGINA Вто Мар 24, 2009 11:16 pm

и виткана коса мојт да имат секој, за то служит фигароно.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 24, 2009 11:28 pm

p4eli4ka напиша:хмм јас обозавам и плавуши и бринети..а некој горе гледам се зафајкат со виткани коси а иначе е супер да имаш виткана коса зш права коса мојт да имат секој а виткана не...

jeeeee
ти дан имаш виткана?
реџина-не е тој филингот tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by p4eli4ka Чет Мар 26, 2009 8:51 pm

jas imam kakva so sakam ...sakam vitkana sakam prava...a filingot ne e da ja izvitkas so figaro...prirodno si e prirodno....

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Рокси Чет Мар 26, 2009 8:54 pm

Јас сум бринета со виткана косаааа .. и си се обожавам таква Smile
Иначе немам негативно мислење за плавушите, искрено, ни за вештачките, ни за природните
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 9:26 pm

Мојава коса е црна, а налето накратко ке ја исфарбам некоја глупа боја пред да ја ишишам.
Ме нервират машко шатиран или со светло бела коса
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Рокси Чет Мар 26, 2009 9:43 pm

Чим ти е црна не вервам дек ќе ти фатит др боја.. уствари пробај чим сакаш
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 9:44 pm

Рокси напиша:Чим ти е црна не вервам дек ќе ти фатит др боја.. уствари пробај чим сакаш
абе колку да се....онадам (да ми поминит ќејфот) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by malina Пет Мар 27, 2009 5:56 pm

Еј не си ја барајте бељата,немој сте спомнале уште еднаш виткани коси,зш то е нешто најубо шо мојш да посакаш,си станвиш си тргвиш и толку ништо не ти требит,и ова специјално за Регина ако мислиш дека со фигаро ќе постигниш нешто природно,јако си се заебала такви нешто немат,пошто ко шо рече пчеличка природно си е природно
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 10:30 pm

најбитно е да е чиста и да не смрдит хахахаха џабе и е уба косата или е долга ко е смрдена хахахаха

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 12:16 pm

бринети.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? - Page 2 Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот