Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Плавуши, бринети, црни или црвени?

+23
p4eli4ka
fairy
lela
hollow
folder
Punk
malina
sokol
The Breaking Dawn
STIFLER
Болиглава
комшивка
T&T
Master
Obibos
Bleak
kojgode
Marej
blesava008
mitan
noviot
Alexandra
REGINA
27 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 2:59 am

Јас сум за бринети tongue Имаме и убавина и мозок.

се велит дека кај другите фалит или едното или другото, макар шо не вервам. Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Alexandra Нед Фед 15, 2009 3:16 am

Дефинитивно бринета xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by noviot Нед Фед 15, 2009 3:21 am

келави
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by mitan Нед Фед 15, 2009 3:22 am

noviot напиша:келави
да се пубај за галење???
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by noviot Нед Фед 15, 2009 3:24 am

mitan напиша:
noviot напиша:келави
да се пубај за галење???
не , туку да не морат да се капит често за да не ми трошит вода и шампон
и секако пари за на фризер ... ке се поминит еднаш со машинка и толку и бричот ак сакат ке и го мавнам...
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by blesava008 Нед Фед 15, 2009 3:29 am

бринети нормало! flower
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Marej Нед Фед 15, 2009 3:46 am

ќе се светлам во косава (I)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by kojgode Нед Фед 15, 2009 4:02 am

Јас не глеам многу коса секакви сакам. Мада најчесто бринети или кафјавуши ми се свиѓет. Ептен, ептен ретко плавуши.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 4:11 am

Нишо од овие некоја ак ми се засвиѓат каква и да е од наведениве уба ќе ми е Shocked
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Obibos Нед Фед 15, 2009 4:33 am

Плави pig
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Master Нед Фед 15, 2009 4:58 am

Зелени
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by T&T Нед Фед 15, 2009 5:00 am

ЦРВЕНОКОСИ
најретки се
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Master Нед Фед 15, 2009 5:12 am

Морковчиња!!!!!!
(на пример женскана во третион дел од транспортер)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by комшивка Нед Фед 15, 2009 5:13 am

какви било, бројот да се погоди... (кој сфати сфати Smile)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 3:03 pm

kojgode напиша:Јас не глеам многу коса секакви сакам. Мада најчесто бринети или кафјавуши ми се свиѓет. Ептен, ептен ретко плавуши.

бринети се кафејавуши. немат или ххехехехе Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by kojgode Нед Фед 15, 2009 3:04 pm

REGINA напиша:
kojgode напиша:Јас не глеам многу коса секакви сакам. Мада најчесто бринети или кафјавуши ми се свиѓет. Ептен, ептен ретко плавуши.

бринети се кафејавуши. немат или ххехехехе Smile
Oд ко знам за мене незнам бринети шо се и да ми кажет пак ги мешам. Ама сеа во насловон видоф дека писит бринети, црни така да моеф логички да размисљам ама прос сум. Тоаш црни како се викет? Црнуши?


Последната промена е направена од kojgode на Нед Фед 15, 2009 3:27 pm. Мислењето е променето 1 пати
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Болиглава Нед Фед 15, 2009 3:23 pm

Се иам изјаснато негде, ама ево пак: Црна или кафеава коса... виткана по можност.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by STIFLER Нед Фед 15, 2009 3:28 pm

Каква сакат нек е само да не е курва и да не барат пари
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 15, 2009 5:04 pm

малку чудно е јас за женски да пишам ама....плави ич не ценам ама вештачки...а природни можда...иначе кафеави...валдаWinkRazz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by sokol Нед Фед 15, 2009 5:07 pm

смеѓи
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by malina Нед Фед 15, 2009 10:35 pm

Бринети.
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Punk Пон Фед 16, 2009 11:38 am

The Breaking Dawn напиша:малку чудно е јас за женски да пишам ама....плави ич не ценам ама вештачки...а природни можда...иначе кафеави...валдаWinkRazz
зш ти си кафеава.. те знам јас тебе Smile јас сум за црни
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by folder Пон Фед 16, 2009 5:23 pm

Само да не е виткана или ептен кратка ниту пак црвена...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Marej Пон Фед 16, 2009 8:35 pm

Се осветлив во косава и утре да не повраќате.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by hollow Пон Фед 16, 2009 9:05 pm

Бринети мислам...
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши, бринети, црни или црвени? Empty Re: Плавуши, бринети, црни или црвени?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот