Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку обожавате да се сликате самите себе си?

+21
The Breaking Dawn
Рокси
METALBOY
Ane
folder
мирАл
Mary Jane
malina
REGINA
Master
Punk
Strange kind of woman
noviot
hollow
комшивка
Lastojca
Marej
T&T
корун
kojgode
FalcoN eYe
25 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? - Page 2 Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by rihanna Пон Апр 20, 2009 8:56 pm

Болиглава напиша:
rihanna напиша:многу сакам да се сликам сама Very Happy добро сакам да се сликам и со другарки..ама незнам несто посебно ми е некако ко ке се сликам сама Very Happy
Дали можеби тогаш доживуваш нирвана?не Very Happy сакам да се сликам сама зш многу поубо изгледам ко ке се сликам сама Razz а ко ке се сликам со некоја другака/другар или многу сум насмеана или нешто не е во ред со сликата или ми забегват очиве...т.е нешто морат да фалит на сликата Shocked
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? - Page 2 Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by rihanna Пон Апр 20, 2009 8:58 pm

Рокси напиша:А можеби доживува и оргазам? lol!


хехехе....неморат да пишам пак мислам дадов еднаш објаснување....да го пишам по втор пат confused не ме мрзит мислам дека мојш да прочиташ од кај болиглава Very Happy Razz
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? - Page 2 Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by tHeJunKy Сре Апр 29, 2009 12:25 am

ептем!!!
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? - Page 2 Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Angelic Саб Мај 23, 2009 10:03 pm

tHeJunKy напиша:ептем!!!
дали си сериозен мали? Smile)

јас не обожавам да се сликам сама .. ама се сликам бе. умерено.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? - Page 2 Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот