Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koj флизер го посетувате?

+33
Џајко
zzz
nice
noviot
Odyssey
Ludi Milojko
tHeJunKy
FalcoN eYe
Lastojca
мирАл
Lucybell
STIFLER
misticnata
xpert
Alexandra
Jordison
The Breaking Dawn
Bleak
fairy
TONI
sokol
Fantom
folder
T&T
PhiLL * E
Marej
hollow
Болиглава
Наташа
корун
Mary Jane
malina
kojgode
37 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by STIFLER Чет Фед 12, 2009 9:54 pm

Armani-Berber-Gazmen inace porano i jas odev kaj vedat ko mal so tato komshia mi e ama armani the best:)
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by Lucybell Чет Фед 12, 2009 11:35 pm

Во фризерницава под зградава да не реча кај Марија
порано кај Нена се шишав ама стално ми висеше по некое праменче
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 11:37 pm

Alexandra напиша:Во последно кај Зорица одам.

знајт многу да зачадит просторија и да те натерат да чекаш 2 саати за шишање...демек цигарче да испушела... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by мирАл Чет Фед 12, 2009 11:43 pm

По старан чаршија кај Дучи, е тој е славниот Smile
Мојт некој пат кј Сашо стилистон Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by Lastojca Пет Фед 13, 2009 12:25 am

аа јас сум редовна кај сашко..не знам зш ...порано одев и до струга за шишање кај данчо кој е ненормална шема во струга
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 13, 2009 4:28 am

првин одев кај Шерко и ме праеше ко зелка во глава (ко бев мал)...па кај Сашко...а сега кај Боки-Студио79
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 13, 2009 12:49 pm

Јас заборајф шо беше то флизер?!

последно не памтам кога, мајка ми имаше викнато една флизерка за неа и за сестра ми, и ај ме наговорија демек врфојте да ми ги скрателе...оваона
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by hollow Пет Фед 13, 2009 2:52 pm

Кај Зорица ојдов денес убо ме среди
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 32
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by Ludi Milojko Нед Фед 15, 2009 1:02 pm

мише
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by Odyssey Нед Фед 15, 2009 1:08 pm

Јас одам кај еден комшија в подрум, за 20 денари фризури прајт...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by noviot Нед Фед 15, 2009 1:30 pm

армани
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by nice Чет Мар 05, 2009 11:33 pm

Sum bila na mn mesta poso nikoj ne moit da mi pogodit retko sum zadovolna od uslugite ..posledniov pat sum a inaku najnajzadovolna sum bila ko se isisav Skopje pozz do frizerkata i bravo za nea hehhheh

nice
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by zzz Чет Мар 05, 2009 11:48 pm

јас кај тетка лиле јее
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by Џајко Пет Мар 06, 2009 1:00 am

noviot напиша:армани
исто
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 6:46 pm

хехехехех маживе сеа нешо шема се со сашко....а до пред некое време не се ни шишаја хехех ама акоооо јас се радвам ко ке видам дека машко сакат да е средено....јас не можам да најдам фризер/ка......со мојава коса е најтешко :S така да....ај можда некогаш ке погодам па ке ви кажам :D
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 9:48 pm

Фатиљ Very Happy . Не се шишам, ке ја пуштам косава до налето (иако ме нервират) и налето земам бричот т.е. 0
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by Џими Пет Мар 20, 2009 8:47 pm

Кај Сељо.
Најдобар бербер во градов и пошироко.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by p4eli4ka Нед Мар 22, 2009 8:01 pm

епа јас си се фризирам во артистик кај лидија и сега ЗА сега сум мн задоволна

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Koj флизер го посетувате? - Page 2 Empty Re: Koj флизер го посетувате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот