Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Депилирани мажи - да или не?

+24
Lastojca
Lucybell
hollow
STIFLER
Jas**
xpert
Bleak
misticnata
Mule
The Breaking Dawn
grgrgr
комшивка
malina
harms
T&T
корун
TONI
kojgode
mitan
Alexandra
KaTeRiNcE
Болиглава
sokol
Наташа
28 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by kojgode Чет Фед 12, 2009 9:17 pm

Jaс знам Сокол се депилираше или дан не беше тој не ми теквит убо на планинарење се покажа тоа.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by sokol Чет Фед 12, 2009 9:29 pm

не не не тиле беше тој депилираниот ЧД
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Jas** Чет Фед 12, 2009 9:36 pm

корун напиша:Вие мојте зш имате 15 пати помалце влакна и плус ко млечни заби ви се, нашиве имет корен од чинар...

hehhehe mozda taka e ama imat i zenski so se mnooOoOoogu vlaknesti i so bi rekol ti imet koren od cinar ....i so tie som se takvi da ne se depiliret a?

btw ne mi smetat i da imet vlakna ama mnogu e pubo ko ke vidam nekoj so nemat vlakna....bar na gradi:D
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by STIFLER Чет Фед 12, 2009 9:50 pm

jas se iam depilirano na nozeve i sektretarkava na forumov mi vikashe oo zakon cull sea go smenala mislenjeto:S:D
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by корун Чет Фед 12, 2009 9:51 pm

Абе тие морет, ние не Very Happy
Пробај еднаш со издепилиран, сигурно ке ти фалит љубовниот тепих... Освен ти ак не си растиш Laughing
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by hollow Чет Фед 12, 2009 9:56 pm

Ме плашит ова со депилирањево брачедами ке го средвеше на еден комсија и имат трајни последици кузнајт шо му напрај
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by комшивка Чет Фед 12, 2009 10:04 pm

добро ти не оди кај брачеда ти, немат да имаш такви последици Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Lucybell Чет Фед 12, 2009 11:37 pm

grgrgr напиша:
malina напиша:мислам доволно е да се депилирани под пазувите и на интимните места другото е премногу педерски
јас би додала и на градите

и јас би играла така Wink
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 11:42 pm

срекни сте шо сте машки и шо немат потреба од депилации кај вас...најголемо проклетие е Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Lastojca Пет Фед 13, 2009 12:27 am

јас не сакам депилирани мжи..нормално ак е мајмун од време на време мојт да се средит ама ...ноу
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 13, 2009 4:26 am

Под пазуви и на интимни места,и ако имат премногу на гради и грб, а на други места никако...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Stefk0 Саб Фед 14, 2009 2:43 am

За среќа не сум влакнест на градиве, а ак бев можда би се депилирал.. иам еден другар ко орангутан е в градине.... а на нозе и на раце не планирам дур сум жив да се депилирам.. Машкост си е машкост, јбг, не ќе се попедерчвам..
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by mitan Саб Фед 14, 2009 3:07 am

Stefk0 напиша:За среќа не сум влакнест на градиве, а ак бев можда би се депилирал.. иам еден другар ко орангутан е в градине.... а на нозе и на раце не планирам дур сум жив да се депилирам.. Машкост си е машкост, јбг, не ќе се попедерчвам..
15 год имаш...кај да е ке ти излезет влакна на градите...и јас си велев леле шубо не ми растет ова она ама си излегоја....ич да не се секираш ке то дојт време...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by nice Чет Мар 05, 2009 11:30 pm

Bi se soglasila so malina za mestata na depiliranje...mene iskreno na dr mesto osven gore spomnatite, ne mi smetat---pa neli se maski

nice
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 9:57 pm

FalcoN eYe напиша:Под пазуви и на интимни места,и ако имат премногу на гради и грб, а на други места никако...
можда ама не скрос односно нула да се познават дека си машко
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? - Page 2 Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот