Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Депилирани мажи - да или не?

+24
Lastojca
Lucybell
hollow
STIFLER
Jas**
xpert
Bleak
misticnata
Mule
The Breaking Dawn
grgrgr
комшивка
malina
harms
T&T
корун
TONI
kojgode
mitan
Alexandra
KaTeRiNcE
Болиглава
sokol
Наташа
28 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Наташа Сре Фед 11, 2009 11:44 pm

Сиве мојме да забележиме дек се зголемвит бројот на мажи шо се депилирет, нозе, раце, гради и шо ти знам јас уште. Го поддржвите то и убо ви изглеат или мислите дек депилацијата е само за женски и машките не требит да го практикувет то?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by sokol Сре Фед 11, 2009 11:45 pm

јас искрено ако имав мн влакна би се издепилирал
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Болиглава Сре Фед 11, 2009 11:50 pm

Би се издепилирал на градиве да не сум ко мајмун, а иначе на друго место не.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Фед 11, 2009 11:53 pm

Ај ти на градите...ама имат многу машки шо се шемет демек и нозе и раце депилирет...ај стварно не личит со многу влакна...ама машко нозе бее...шо знам мене глупо ми изглеат то
Ај Боки 13 можам да го сватам...ама другиве...глупости
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Alexandra Сре Фед 11, 2009 11:55 pm

На гради Да ама на нозе и раце Ноууу.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by mitan Сре Фед 11, 2009 11:59 pm

Болиглава напиша:Би се издепилирал на градиве да не сум ко мајмун, а иначе на друго место не.
по кажвењево си прашума напраен...ак не си издепилиран....знајш каде...
лично јас на гради би али на нозе и раце никогаш...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Болиглава Чет Фед 12, 2009 12:02 am

mitan напиша:
Болиглава напиша:Би се издепилирал на градиве да не сум ко мајмун, а иначе на друго место не.
по кажвењево си прашума напраен...ак не си издепилиран....знајш каде...
лично јас на гради би али на нозе и раце никогаш...
Зборвев за понатака. Засега неам прашума на градиве... а за долу си водам сметка.Smile
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by kojgode Чет Фед 12, 2009 12:06 am

Јас не сум влакнест тип така да моментално не би се депилирал, ама ак беф ко мајмун ептен она по грб и по цело тело ваљда ќе се депилираф.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by TONI Чет Фед 12, 2009 12:12 am

Противник.Не сум по тие работи и не ни планирам да сум.Не сум од модерните,а и не сакам да сум.И да,колку толку влакнест сум и не планирам да се депилирам нигде.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by корун Чет Фед 12, 2009 12:23 am

Ак имаш пампаси на градите ке имаш и на рацете, а ак се изпилираш само на плешти глупо ке е да имаш амазони на рацете.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by T&T Чет Фед 12, 2009 12:26 am

TONI напиша:Противник.Не сум по тие работи и не ни планирам да сум.Не сум од модерните,а и не сакам да сум.И да,колку толку влакнест сум и не планирам да се депилирам нигде.
Го поштовам ова

Иначе, и јас сум против секаква депилација на машко. Поприродни и посекси се влакнести-ко шо си се. Ај на гради и стомак разбирам, ама на нозе, раце, веѓи и слично...не сум за..Одвратно е
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by harms Чет Фед 12, 2009 12:27 am

vozdrzan... trebit po malce sredvenje, ama da si ja ostajs maskosta;)
harms
harms
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 21

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by malina Чет Фед 12, 2009 12:28 am

мислам доволно е да се депилирани под пазувите и на интимните места другото е премногу педерски
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by комшивка Чет Фед 12, 2009 1:39 am

се сложвам со појќето од мислењава погоре..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by grgrgr Чет Фед 12, 2009 11:40 am

malina напиша:мислам доволно е да се депилирани под пазувите и на интимните места другото е премногу педерски
јас би додала и на градите

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 7:54 pm

зависит
јас општо сакам помазни машки....хаха
мислам на нозе е стварно глупо еднаш в чаршија на растојание од 100 метри имаче 14 издепилирани машки ...ги броев досадно беше
и на веѓи е страшно глупо на женски личет
а на гради прифакам WinkRazz:P:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Mule Чет Фед 12, 2009 8:48 pm

На грб се најгадни влакна, ак ми пораснет (не дај боже) ма да не вервам, ќе се мавнам и готоо! Smile
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by misticnata Чет Фед 12, 2009 8:51 pm

мразам депилирани машки се знајт машки со влакна..добро не сакам на гради да имет шума ама за депилирање на друго место ич не сакам
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 8:55 pm

grgrgr напиша:
malina напиша:мислам доволно е да се депилирани под пазувите и на интимните места другото е премногу педерски
јас би додала и на градите

Аха ти да се депилираш под пазувите да видиш како е хаха Smile јас се бричам таму а иначе кај листовиве на нозеве на заднава страна не знм зш ама неам влакна во одредени периоди од годинава а не ги иам чепнато нзеве хаха Smile чудно Shocked
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by xpert Чет Фед 12, 2009 8:56 pm

Под пазуви и на интимни места да од хигиена, ама на други места не се сложвам дека машки требит да се депилирет. Ева ева после ке отварате теми машкиот род изумираEvil or Very Mad
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by T&T Чет Фед 12, 2009 9:00 pm

Ау да колку е грдо некој секси типац да ти кренит рака со грмушки и чак ако е на лето потој од неа да извирет
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Jas** Чет Фед 12, 2009 9:11 pm

Дааааааааааааа :-) па зш да не шо.......
ние ко мојме тие зш да не может.......

мене не ми сметат и цел да се издепилират....
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by sokol Чет Фед 12, 2009 9:13 pm

па шознам зш да не се депилираме да се издепилирет другариве и јас одма
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by xpert Чет Фед 12, 2009 9:14 pm

Добро ти можда се имаш досега издепилирано.:D
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by корун Чет Фед 12, 2009 9:14 pm

Вие мојте зш имате 15 пати помалце влакна и плус ко млечни заби ви се, нашиве имет корен од чинар...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Депилирани мажи - да или не? Empty Re: Депилирани мажи - да или не?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот