Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Модни утки

+14
METALBOY
suzana
noviot
мирАл
fairy
The Breaking Dawn
grgrgr
Master
kojgode
Marej
T&T
malina
Mary Jane
Наташа
18 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Модни утки - Page 2 Empty Re: Модни утки

Пишување by Ivana Пон Апр 06, 2009 9:56 pm

T&T напиша:Модни утки мојш да видиш скоро по секој излог чаршија

кратко, јасно и доста реално за жал...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Модни утки - Page 2 Empty Re: Модни утки

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 12:21 pm

Видете го излогон од Лаво (за женски) и јасно е се.....
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Модни утки - Page 2 Empty Re: Модни утки

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мај 24, 2009 12:40 pm

од азаро не е полошо. баш ко ке помислам дека не можит полошо да е, секојпат ме изненадвет со нешто ново.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Модни утки - Page 2 Empty Re: Модни утки

Пишување by kojgode Пон Јун 01, 2009 12:19 pm

Eве една модна утка.

Модни утки - Page 2 Utka
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Модни утки - Page 2 Empty Re: Модни утки

Пишување by Болиглава Пон Јун 01, 2009 12:43 pm

Којгоде се врати...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Модни утки - Page 2 Empty Re: Модни утки

Пишување by Gallowsraven Пон Јун 01, 2009 1:12 pm

Аууу имат една модна утка во градов. Абе УТКА со големи :D
Ама и јас не сакам да коментирам.
Ептен е уткосана. xD
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Модни утки - Page 2 Empty Re: Модни утки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот