Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Опсесии

+21
METALBOY
lela
Џајко
Ane
RoTkViCa
Рокси
Punk
tHeJunKy
malina
folder
fairy
Marej
Болиглава
T&T
Master
hollow
kojgode
Mary Jane
мирАл
Bleak
The Breaking Dawn
25 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Опсесии - Page 2 Empty Re: Опсесии

Пишување by lela Нед Апр 19, 2009 12:47 pm

Со телово- се опседвам со тоа колку сум дебела или слаба!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Опсесии - Page 2 Empty Re: Опсесии

Пишување by METALBOY Нед Апр 19, 2009 1:05 pm

Спорт, односно веслање...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Опсесии - Page 2 Empty Re: Опсесии

Пишување by blesava008 Нед Апр 19, 2009 2:22 pm

во последно време опсесија ми се парфемиве... последнава недела купив 7-8 парфеми
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Опсесии - Page 2 Empty Re: Опсесии

Пишување by Џими Нед Апр 19, 2009 7:03 pm

Со човече не лутисе.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Опсесии - Page 2 Empty Re: Опсесии

Пишување by Angelic Нед Апр 26, 2009 2:34 am

Музика:
До пред еден месец ми беа Rainbow опсесија невидена..сега се стабилизирав!
Па префрлив на Д Доорс и Пеарл Јам! Збезнаааав! Smile

Опседната сум со Footsteps (Pearl Jam). Ама многу сум.
---
Живот и пошироко:
Моментално со
Белиссимо хахаха
Тапани
микрофони
свирки
ташни
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Опсесии - Page 2 Empty Re: Опсесии

Пишување by KaTeRiNcE Нед Апр 26, 2009 2:39 am

Ногу сум опседната со косава моја,со музика и со нет(мсн форумоф и фејсбук)
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Опсесии - Page 2 Empty Re: Опсесии

Пишување by Angelic Нед Апр 26, 2009 2:47 am

и + интернет.. т.е. Silence...
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Опсесии - Page 2 Empty Re: Опсесии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот