Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Големо его = мал пенис?

+11
Golub-Samoubica
mitan
T&T
The Breaking Dawn
Mary Jane
Lucybell
МаКсач
Болиглава
FalcoN eYe
kojgode
Наташа
15 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by T&T Нед Фед 08, 2009 2:32 am

Немам коментар. Таквите фраери и можда имет шо да понудет од големина ама ништо друго..
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by mitan Нед Фед 08, 2009 3:05 am

МаКсач напиша:Речете не те сфаќам Smile Немат врска егото со големината. Ко ќе имаш голем ќе легвиш женски и фраер ќе си, со мал срам ќе ти е Laughing
по муабетов една x особа шо учит со мене(болиглава ја знајт сигурно)требит да е најголем ебач а чисто сумјам во то.....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by FalcoN eYe Нед Фед 08, 2009 5:03 am

Наташа напиша:Брат, не е то темава. Не зборвиме дал е битна големината, туку дали големото его значит мал пенис.

ок ок...само сакав да кажам дека не е битна големината...а за за тоа дека големо его=мал пенис немат врска...сето тоа зависит од карактерот на личноста,дали е страмежлив или не е,или пак зависит од начинот на кој шо сакат да се наметнит и да го добијат она што го сакат од женското...можит да имат големо его а сепак и голем пенис...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by FalcoN eYe Нед Фед 08, 2009 5:07 am

Lucybell напиша:имало некоја руска формула за пресметвење цм
бројот на патиките + 5 делено со 2 и испаѓат дек на сите им се големи

на кого си ти олку паметна!?кој ти ја кажа формулава? и + формулава е руска,а не македонска...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Lucybell Нед Фед 08, 2009 11:21 am

FalcoN eYe напиша:
Lucybell напиша:имало некоја руска формула за пресметвење цм
бројот на патиките + 5 делено со 2 и испаѓат дек на сите им се големи

на кого си ти олку паметна!?кој ти ја кажа формулава? и + формулава е руска,а не македонска...

Јана ми ја кажа а ја слушав и на Бекстејџ и прекини да ме малтретираш и на форум Evil or Very Mad
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by T&T Нед Фед 08, 2009 2:08 pm

Болиглава напиша:Утре сите лењирче, дефтер и пенкало...

лењирче или метро? cat
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Болиглава Нед Фед 08, 2009 2:31 pm

T&T напиша:
Болиглава напиша:Утре сите лењирче, дефтер и пенкало...

лењирче или метро? cat
Па ленири до 30 cm шо се оние, а за Тошо ќе требит метро да.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Golub-Samoubica Нед Фед 08, 2009 2:32 pm

МаКсач напиша:Брат, фраер ќе си ко ќе имаш голем, а ако ти е мал не си фраер ак ме сфаќаш. Very Happy
Правиот фраер брат никад не признава дека е фраер, ја на пример не сум фраер https://www.youtube.com/watch?v=SBkDhvQmjx8
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Lastojca Нед Фед 08, 2009 5:17 pm

то е непишано правило...90% од случаите така е
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by мирАл Нед Фед 08, 2009 6:33 pm

Lucybell напиша:имало некоја руска формула за пресметвење цм
бројот на патиките + 5 делено со 2 и испаѓат дек не сите им се големи
Формула не ќе да е точна. зш ко прво мене на малце, малце отпојќе покажвит пресметано!!! А мојт да ти дојт некој црнец и да го прашаш кој број патики носиш и да ти речит 38 ти да му се насмејш, и ти го извајт на маса и ќе видиме после формули Shocked Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Наташа Нед Фед 08, 2009 6:52 pm

Абе луѓе, не морат да значит дек мојт да имат големо его само ак му е ко на Тошо (ноу фард филингс) и ак легвит девет женски во неделата.
Најчесто тие шо имет мали се делет на три групи: првите се повлечени и срамежливи зарди то (ваљда овде спаѓат тој шо изјави дек е чутлив Smile), а вторите и третите се трудет со друго да го надополнет то, едни се грижет појќе за надворешен изглед (да речиме билдерине, или такви некој шо поминвет три сати пред огледало пред излегвење), а другите за карактер, понашање, харизма и со самото то имет големо его.
И не, не го кажвам ова од искуство. Smile
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Lastojca Нед Фед 08, 2009 6:53 pm

мирАл напиша:
Lucybell напиша:имало некоја руска формула за пресметвење цм
бројот на патиките + 5 делено со 2 и испаѓат дек не сите им се големи
Формула не ќе да е точна. зш ко прво мене на малце, малце отпојќе покажвит пресметано!!! А мојт да ти дојт некој црнец и да го прашаш кој број патики носиш и да ти речит 38 ти да му се насмејш, и ти го извајт на маса и ќе видиме после формули Shocked Razz


хахахахахаха
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Болиглава Нед Фед 08, 2009 6:59 pm

Наташа напиша:Абе луѓе, не морат да значит дек мојт да имат големо его само ак му е ко на Тошо (ноу фард филингс) и ак легвит девет женски во неделата.
Најчесто тие шо имет мали се делет на три групи: првите се повлечени и срамежливи зарди то (ваљда овде спаѓат тој шо изјави дек е чутлив Smile), а вторите и третите се трудет со друго да го надополнет то, едни се грижет појќе за надворешен изглед (да речиме билдерине, или такви некој шо поминвет три сати пред огледало пред излегвење), а другите за карактер, понашање, харизма и со самото то имет големо его.
И не, не го кажвам ова од искуство. Smile
Laughing
Не ме смеј друг пат. Јас само се сложив со стереотипната поставеност на темава. Барем ти не требит да сумљаш во мене.Smile
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Наташа Нед Фед 08, 2009 7:13 pm

Болиглава напиша:
Laughing
Не ме смеј друг пат. Јас само се сложив со стереотипната поставеност на темава. Барем ти не требит да сумљаш во мене.Smile

Реков ваљда, а ти чим скокна значит си ја имаш мувата на капатаSmile. Башка, со ова шо рече, барем јас да не сум сумљала, значит другиве сумљет а ваљда за то имет добра основа. Не мојш сите да ги мамиш Suspect
И доста со оф-топик, ќе те бришам. Cool
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Фед 11, 2009 4:46 pm

kojgode напиша:Јас знам една друга формула женска+напалено мшко+лењир.

чак и неморат секојпат женска да е Rolling Eyes tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by корун Нед Фед 15, 2009 1:29 am

Си бил некој штребер со голем кур. Имал другари со мали куриња ама ебеле појке од него а воедно биле и поголеми фраери. Штреберот станал режисер и решил да им се одмаздит... А во вистинскиов живот требит Влатко да го прашаме тој водит евиденција...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by nice Пет Мар 13, 2009 12:22 am

nemat tolku mn goleminata ...a ako so ova sakas da kazis deka ti si fraer( za maksac) t.e ti e golem...??? i ako nekoj imat golem nemora da znaci deka e jak v krevet ..da, mojt ke legvis, ama dali ke gi zadovolis >>>.zato maski so mali penisi ne sekirajte se ako dobro si ja zavrsite rabotata goleminata i ne e tolku bitna ( ke recam i ne e tolku bitna ) ima nekoja uloga najverojatno, ama i ne e presudna Smile

nice
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 12:50 am

nice напиша:nemat tolku mn goleminata ...a ako so ova sakas da kazis deka ti si fraer( za maksac) t.e ti e golem...??? i ako nekoj imat golem nemora da znaci deka e jak v krevet ..da, mojt ke legvis, ama dali ke gi zadovolis >>>.zato maski so mali penisi ne sekirajte se ako dobro si ja zavrsite rabotata goleminata i ne e tolku bitna ( ke recam i ne e tolku bitna ) ima nekoja uloga najverojatno, ama i ne e presudna Smile

хахахха tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот