Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Големо его = мал пенис?

+11
Golub-Samoubica
mitan
T&T
The Breaking Dawn
Mary Jane
Lucybell
МаКсач
Болиглава
FalcoN eYe
kojgode
Наташа
15 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Големо его = мал пенис? Empty Големо его = мал пенис?

Пишување by Наташа Саб Фед 07, 2009 7:58 pm

Сигурно ви е позната следнава ситуација:

Куп фраери собрани на забава, сите зборуваат, но еден од нив е посебно впечатлив. Наметливо се шегува со сите девојки, им се набацува, се матка наваму-натаму, а надвор сигурно го чека некој бесен автомобил... Едноставно - крева врева.
Дали ваквото однесување е некаква компензација за немоќта која се крие во неговите панталони?

Во повеќето случаи поголемата доминација и наметливост кај мажите е производ на нивните мали пениси. Или, колку е тој погласен - толку му е помал. Секако, ова не важи баш за секој фраер кој остава впечаток на гласен и доминантен момак.

Иако не баш на сите им е важен пенисот и неговата големинa, немојте да се изненадите кога ќе дојде време за секс ваквиот егоист да се покаже како себичен и лош љубовник.

Па што мислите? Има ли вистина во сето ова?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 8:01 pm

Па на филмојне така, а во живо незнам да знаев на секој колкав му е ќе знаев да дам одговор ваљда.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by FalcoN eYe Саб Фед 07, 2009 8:14 pm

Што се работи до големината на пенисот, девојките и жените
често спомнуваат за неа по хумористичните серии и филмовите што во
стварноста тоа не е така – тоа им е небитна работа, тоа што би можело
да биде проблем е големината која би довела до болни односи.
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Наташа Саб Фед 07, 2009 8:20 pm

Брат, не е то темава. Не зборвиме дал е битна големината, туку дали големото его значит мал пенис.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Болиглава Саб Фед 07, 2009 8:54 pm

Зато јас сум чутлив момак. Laughing
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by МаКсач Саб Фед 07, 2009 10:23 pm

Е од кога големината и парите зависат едни од други? Very Happy
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 10:25 pm

Од кога егото е пари?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by МаКсач Саб Фед 07, 2009 10:27 pm

а надвор сигурно го чека некој бесен автомобил... Laughing
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 10:29 pm

Све сваќаш толку буквално и цепидлачиш?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by МаКсач Саб Фед 07, 2009 10:32 pm

Реалиста сум зато Very Happy
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 10:38 pm

Oправдано тоаш. Јас не сум зато се спротиставев ама не е битно.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by МаКсач Саб Фед 07, 2009 10:43 pm

Брат, фраер ќе си ко ќе имаш голем, а ако ти е мал не си фраер ак ме сфаќаш. Very Happy
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 10:47 pm

Јас фраер сум?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Болиглава Саб Фед 07, 2009 10:47 pm

МаКсач напиша:Брат, фраер ќе си ко ќе имаш голем, а ако ти е мал не си фраер ак ме сфаќаш. Very Happy
Да ама никоја немат x-ray vision да видит колкав ти е, така?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by МаКсач Саб Фед 07, 2009 10:54 pm

Речете не те сфаќам Smile Немат врска егото со големината. Ко ќе имаш голем ќе легвиш женски и фраер ќе си, со мал срам ќе ти е Laughing
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Болиглава Саб Фед 07, 2009 10:55 pm

МаКсач напиша:Речете не те сфаќам Smile Немат врска егото со големината. Ко ќе имаш голем ќе легвиш женски и фраер ќе си, со мал срам ќе ти е Laughing
Океј, не те сфаќам. Neutral
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 10:55 pm

Епа некој се прает фраери демек легвет многу женски, а всушност нипто не прает зш им е мал. Или курви најмвет.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by МаКсач Саб Фед 07, 2009 11:01 pm

Зато ќе слушниш дек му е голем или мал од женските шо ги легнал.
Болиглава, ќе сфатиш кога тогаш cyclops
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 11:09 pm

Или ќе го слечам насред дискотека да видам? А иначе шо сакаш да кажиш со ова демек немат чоек со големо его а мал пенис? Јас викам некоаш имат и такви типој големо его а мал пенис, а не големо его = мал пенис.


Последната промена е направена од kojgode на Саб Фед 07, 2009 11:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Lucybell Саб Фед 07, 2009 11:11 pm

имало некоја руска формула за пресметвење цм
бројот на патиките + 5 делено со 2 и испаѓат дек на сите им се големи
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 31
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 11:12 pm

Јас знам една друга формула женска+напалено мшко+лењир.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by МаКсач Саб Фед 07, 2009 11:19 pm

kojgode напиша:Или ќе го слечам насред дискотека да видам? А иначе шо сакаш да кажиш со ова демек немат чоек со големо его а мал пенис? Јас викам некоаш имат и такви типој големо его а мал пенис, а не големо его = мал пенис.
Е де, ама ова големо его = мал пенис не ти е некој закон за така да е. се разбравме
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 08, 2009 1:59 am

Мерката од Сашо Паркет...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 08, 2009 2:03 am

МаКсач напиша:Речете не те сфаќам Smile Немат врска егото со големината. Ко ќе имаш голем ќе легвиш женски и фраер ќе си, со мал срам ќе ти е Laughing

извини ама неточно е ова.. Very Happy Very Happy
а зш всушност машки прајте муабет за големината ваша?соберете се и споредете bounce bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Болиглава Нед Фед 08, 2009 2:27 am

The Breaking Dawn напиша:а зш всушност машки прајте муабет за големината ваша?соберете се и споредете bounce bounce
Утре сите лењирче, дефтер и пенкало...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот