Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која личност најмногу ја почитувате?

+23
Punk
STIFLER
Master
fairy
Mary Jane
malina
TONI
Ludi Milojko
Болиглава
Jordison
pankerishte
мирАл
noviot
Bleak
T&T
psycho
Рамбо
misticnata
комшивка
hollow
корун
Marej
kojgode
27 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 08, 2009 9:30 pm

Малку е само еден, си ги почитувам сите луѓе шо треба.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by kojgode Нед Фед 08, 2009 9:32 pm

Mary Jane напиша:Малку е само еден, си ги почитувам сите луѓе шо треба.
Aко ти дојдам со базука дома ти и ти речам кажи кој го почитуваш најмногу или ќе те уништам, шо ќе речиш?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 08, 2009 9:34 pm

kojgode напиша:
Mary Jane напиша:Малку е само еден, си ги почитувам сите луѓе шо треба.
Aко ти дојдам со базука дома ти и ти речам кажи кој го почитуваш најмногу или ќе те уништам, шо ќе речиш?

Е то е посебна ситуација и ќе речам дек си ти најпоштован од моја страна.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by fairy Пон Фед 09, 2009 12:53 am

хмм...многу луѓе почитувам, немат некој посебно, нај нај...секој си заслужвит посебно...зато незнам Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Jordison Пон Фед 09, 2009 1:00 am

Jordison напиша:kojgode

abe lice ti praev Cool
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by kojgode Пон Фед 09, 2009 2:34 am

Ај сеа почни и тело да ми прајш. оО

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 9:57 pm

Јас скоро никого не почитувам освен Дејан.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by STIFLER Вто Фед 10, 2009 10:32 pm

Go pos4ova 1 drugar najmnogu i normalno familijava na prvo mesto ce ja sta:P bdv eve master mene me po4ituvat najmnogu (H)ova je mangup(H)
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 10:33 pm

Ај да не ти го растурам филингот.............
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Jordison Нед Фед 15, 2009 1:48 pm

B.P.
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Punk Нед Фед 15, 2009 7:28 pm

од фамилијава мама, од луѓево во градов марина и од музичариве Johnny Ramone Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Obibos Нед Фед 15, 2009 8:40 pm

Јас Брат Љубе го пошчовам
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by hollow Нед Фед 15, 2009 8:42 pm

Валентин Чачор
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 9:43 pm

Дедо ми
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Ludi Milojko Пон Мар 16, 2009 11:49 am

Томе по Историја
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by ноунејм Пон Мар 16, 2009 2:02 pm

Саше Принц
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by REGINA Вто Мар 17, 2009 11:19 pm

никој ич.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? - Page 2 Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот