Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

+13
Lucybell
Таа...
malina
Mary Jane
STIFLER
Alexandra
мирАл
kojgode
Болиглава
T&T
Master
The Breaking Dawn
FalcoN eYe
17 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by malina Саб Фед 07, 2009 9:17 pm

Јас во последно време не си го сакам стомачево,зш од ко почнав интензивно да пијам пивце ми порасна
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Lucybell Саб Фед 07, 2009 9:19 pm

Болиглава напиша:
Lucybell напиша:опседната сум со цм на пенисот....не дека ми значи кој знае колку ама мн ми е интересно
Незнаев дек си машко.

не сум машко Evil or Very Mad само сум опседната
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 9:29 pm

Ам пишит некој дел од своето тело, а ти пенис немаш колку шо знам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by комшивка Саб Фед 07, 2009 9:31 pm

kojgode напиша:Ам пишит некој дел од своето тело, а ти пенис немаш колку шо знам.
хахаха заклучок - немојш да знајш без да провериш
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 9:33 pm

Moжда Shemale е. Ак не знајте шо е то гугл ќе ви кажит или најпосетената страно која ја постирам по незнам кој пат www.redtube.com .
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Lucybell Саб Фед 07, 2009 9:33 pm

kojgode напиша:Ам пишит некој дел од своето тело, а ти пенис немаш колку шо знам.

добро се извинувам...на темава пишам по наредба на тој шо ја отвори разбираш? и тој ми нареди да напишам дек сум опседната со цм на пенис не на моето тело зато шо јас немам, туку кај личности од спротивниот пол Smile
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 9:38 pm

Прифатено е извинението.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by FalcoN eYe Нед Фед 08, 2009 5:13 am

ај јас да ја разјаснам овде дилемава...lucybell си е женско (проверено!!!) и та е опседната со големината на мојот пенис...но за жал моја информација не добиват,а ако сакат да дознајт повеке за мојот пенис нека повелит дома со ленирче...хехе
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by FalcoN eYe Нед Фед 08, 2009 5:15 am

Lucybell напиша:
kojgode напиша:Ам пишит некој дел од своето тело, а ти пенис немаш колку шо знам.

добро се извинувам...на темава пишам по наредба на тој шо ја отвори разбираш? и тој ми нареди да напишам дек сум опседната со цм на пенис не на моето тело зато шо јас немам, туку кај личности од спротивниот пол Smile

не мами!!!не ти наредив јас да кажиш дека си опседната со големината на пенисот...јас само ти реков да си ги искажиш твоите чувства на темава...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Lucybell Нед Фед 08, 2009 11:15 am

FalcoN eYe напиша:ај јас да ја разјаснам овде дилемава...lucybell си е женско (проверено!!!) и та е опседната со големината на мојот пенис...но за жал моја информација не добиват,а ако сакат да дознајт повеке за мојот пенис нека повелит дома со ленирче...хехе

леле не ми се вервит колку голем идиот си; велиш дек имаш проверено дека сум женско а јас не знам димензии на твојата скршена шпагета!!! Логика? Evil or Very Mad
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Lucybell Нед Фед 08, 2009 11:18 am

FalcoN eYe напиша:

не мами!!!не ти наредив јас да кажиш дека си опседната со големината на пенисот...јас само ти реков да си ги искажиш твоите чувства на темава...

чувства на темава?! Бладаш Laughing
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by kojgode Нед Фед 08, 2009 12:50 pm

Lucybell напиша:
FalcoN eYe напиша:ај јас да ја разјаснам овде дилемава...lucybell си е женско (проверено!!!) и та е опседната со големината на мојот пенис...но за жал моја информација не добиват,а ако сакат да дознајт повеке за мојот пенис нека повелит дома со ленирче...хехе

леле не ми се вервит колку голем идиот си; велиш дек имаш проверено дека сум женско а јас не знам димензии на твојата скршена шпагета!!! Логика? Evil or Very Mad
Логиката е во оралното задоволување.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Lucybell Нед Фед 08, 2009 2:04 pm

kojgode напиша:
Логиката е во оралното задоволување.

хахаха воопшто не ми текна

сепак мислам дек ми имат паднато влакно од косава на неговата перница па ме имат сонвено гола Laughing
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by FalcoN eYe Нед Фед 08, 2009 9:25 pm

Lucybell напиша:
kojgode напиша:
Логиката е во оралното задоволување.

хахаха воопшто не ми текна

сепак мислам дек ми имат паднато влакно од косава на неговата перница па ме имат сонвено гола Laughing

аууу...да да ти падна едно ко спиеше со мене...ама не мораше да те сонвам,зш те видов во живо...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Lucybell Пон Фед 09, 2009 12:28 am

FalcoN eYe напиша:

аууу...да да ти падна едно ко спиеше со мене...ама не мораше да те сонвам,зш те видов во живо...

шо халуцинираш? шо си пушташ филмови?
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Наташа Пон Фед 09, 2009 2:40 pm

Амор остај го џек се прајт.
Иначе, дан не сум оф-топик да кажам нешо на темава. Јас не сум опседната со големина на некој дел од телово, ама сепак си мислам дек пубо ќе беше да ми беше косава печес сантиметри понезбунвната.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Bleak Пон Фед 09, 2009 5:45 pm

Alexandra напиша:Ах..не дека имам комплекс ама неморалo да сум ко штица,можело малце појќе да сум подарувана xD

Ах... немаш видено ти шо е штица хаха Smile иначе така ко комплекс можда беше предниве запчиња да беа малу помали ама сеа гледам понаку на то ме прајет оригинален и специфичен и си ги засакаф многу Smile и така cheers
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Фед 11, 2009 4:50 pm

Наташа напиша:Амор остај го џек се прајт.
Иначе, дан не сум оф-топик да кажам нешо на темава. Јас не сум опседната со големина на некој дел од телово, ама сепак си мислам дек пубо ќе беше да ми беше косава печес сантиметри понезбунвната.

извини однапред ама ти си ненормална No
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Болиглава Сре Фед 11, 2009 9:58 pm

The Breaking Dawn напиша:
Наташа напиша:Амор остај го џек се прајт.
Иначе, дан не сум оф-топик да кажам нешо на темава. Јас не сум опседната со големина на некој дел од телово, ама сепак си мислам дек пубо ќе беше да ми беше косава печес сантиметри понезбунвната.

извини однапред ама ти си ненормална No
абслолутно.ок
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Наташа Чет Фед 12, 2009 3:38 pm

Доста бе не кажвете, ко ќе ми е фатена косава три редици зад мене не ја глеет таблана, а не пак да ја пуштам. Не знајте вие шо мака иам јас Smile
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 13, 2009 3:42 am

Наташа напиша:Доста бе не кажвете, ко ќе ми е фатена косава три редици зад мене не ја глеет таблана, а не пак да ја пуштам. Не знајте вие шо мака иам јас Smile

зато постојат ножици... lol!
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Lucybell Пет Фед 13, 2009 1:26 pm

FalcoN eYe напиша:
Наташа напиша:Доста бе не кажвете, ко ќе ми е фатена косава три редици зад мене не ја глеет таблана, а не пак да ја пуштам. Не знајте вие шо мака иам јас Smile

зато постојат ножици... lol!

ама и за тебе постојат ножици Laughing
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 13, 2009 8:22 pm

Lucybell напиша:
FalcoN eYe напиша:
Наташа напиша:Доста бе не кажвете, ко ќе ми е фатена косава три редици зад мене не ја глеет таблана, а не пак да ја пуштам. Не знајте вие шо мака иам јас Smile

зато постојат ножици... lol!

ама и за тебе постојат ножици Laughing

па знам дека постојат и за мене...денес се ишишав... Laughing
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Наташа Пет Фед 13, 2009 8:57 pm

FalcoN eYe напиша:
Наташа напиша:Доста бе не кажвете, ко ќе ми е фатена косава три редици зад мене не ја глеет таблана, а не пак да ја пуштам. Не знајте вие шо мака иам јас Smile

зато постојат ножици... lol!
Иии, како не ми текна се чудам. Rolling Eyes
Ак се ишишам уш толку ми збуввит, колку за твоја информација.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 13, 2009 9:41 pm

Наташа напиша:Доста бе не кажвете, ко ќе ми е фатена косава три редици зад мене не ја глеет таблана, а не пак да ја пуштам. Не знајте вие шо мака иам јас Smile

чак кај шо сејш кај прозорцине близу цела светлина ја впиваш... Very Happy Very Happy Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело? - Page 2 Empty Re: Дали сте опседнати од големината на некој дел од своето тело?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот