Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

+17
Болиглава
Батерфлај
Жбафта
Punk
folder
Џими
fairy
The Breaking Dawn
T&T
sharmantna
FalcoN eYe
мирАл
Lastojca
kojgode
Mary Jane
Marej
Master
21 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by Master Пон Мар 02, 2009 1:51 am

Точно!!!

Фолдер ако вампиризмот ти е секси гледај го Tru:Blood - закон е!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by folder Пон Мар 02, 2009 2:11 am

Го гледам коке го фатам, то е она серијана на ХБО? Јако ми се понашет вампириве... Ладно некако... pale
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by Master Пон Мар 02, 2009 2:53 am

Да таа е! Ама многу е назад на нашава ХБО, јас три сезони имам изгледано, многу ми е јака и некако пореална од другиве бајки за вампири Laughing
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by Жбафта Пон Мар 02, 2009 10:26 pm

Срцепарајучи филм...за малце ке се расплачев(од среќа нормално)
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by Батерфлај Саб Јун 06, 2009 1:45 pm

Го гледав пред некој ден,сите како ми кажвеја ваков е,таков е,убаф ногу, шо знам јас....искрено се разочарав ко го изгледав.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by Болиглава Вто Окт 13, 2009 10:41 pm

Twilight - Page 2 30lyx36
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by The Breaking Dawn Сре Окт 14, 2009 12:31 am

хахаха ^
филмов е тешка комерцијала ама глумецов поседвит некој сексипил.
делуват малце несредено шо го прајт машко и го разликвит на пример од Зек Ефрон или не знам кој шо делувет ко тешки педерчиња со залижани фризурчиња. Twilight - Page 2 Icon_rr
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by NiKi Пон Ное 02, 2009 1:05 am

филмот според книгана е НЕМ. ко да не се кажвит нишо во филмон, а книгана е многу уба, ама и интересно е шо писателката на книгата сонвела нешо во врска со вампири и за да го запамтит сонот го запишала на ливче дека многу и бил убав и по некое време си напрајла приказна и девојката ја крстила Бела дека таа немала ќерка а ако родела така ќе ја крстела. И другите делој ги имам прочитано и многу се убај и се надевам дека и филмојте ќе се некако поубај од првион дел.........
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by NiKi Пон Ное 02, 2009 1:10 am

Master напиша:Точно!!!

Фолдер ако вампиризмот ти е секси гледај го Tru:Blood - закон е!!!

ооооо Tru Blood е мн уба серија и таа ја имам дома на ком и ко ке се напрајт секоја нова епизода одма ја спуштам а не мом да ја глеам на HBO пошо оние инфел ја имет исклучено.......
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by Џајко Пон Ное 02, 2009 9:18 pm

Мене сеа ме потсетивте да си ја спуштам buffy the vampire slayer сите епизоди, ко бев 5то 6то негде ги глеав :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by NiKi Пон Ное 02, 2009 10:11 pm

еј да море и јас buffy ќе си ја спуштам!!!!!!!! Twilight - Page 2 Icon_smile
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by lost girl Сре Ное 04, 2009 12:20 pm

Master напиша:Мене Џаспер појќе ми се свиѓат, а Роберт беше поубав во Хари Потер (за тие шо не знает во четвртион дел).

Не ма не беше убав, и таму и на твајлајт е ко со тенџере мавнат по носон хаха..
иначе убав е филмон ама не е нишо посебно ко шо го прает луѓево Very Happy
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by Mary Jane Чет Ное 05, 2009 1:24 am

Од целион филм најмногу Карлајл го обожавам(доктор е и плус ептен шармантен тип). И морам да кажам дека не си останав доследна на ставот. Филмов и не е така лош ко шо мислев на почетокот.

Twilight - Page 2 Carlisle-Cullen-carlisle-cullen-4126669-423-436
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by Angelic Чет Ное 05, 2009 8:42 pm

Twilight - Page 2 Cam-gigandet-as-james-twilight-series-886520_267_4001

Убо вампирче Twilight - Page 2 Icon_twisted
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by NiKi Чет Ное 05, 2009 9:02 pm

уф уф ах за Џејмс Smile
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Twilight - Page 2 Empty Re: Twilight

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот