Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

+17
Болиглава
Батерфлај
Жбафта
Punk
folder
Џими
fairy
The Breaking Dawn
T&T
sharmantna
FalcoN eYe
мирАл
Lastojca
kojgode
Mary Jane
Marej
Master
21 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Twilight Empty Twilight

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 1:38 am

Шо мислење имате за филмон, мене искрено ми е bullshit од филм. Некако е веќе видено.
А знам дека многумина овде запаѓет по филмов.....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Marej Вто Фед 03, 2009 1:39 am

Уште го неам глеано, се мислам да го глеам пусто да видам шо е толку уау.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Mary Jane Вто Фед 03, 2009 1:40 am

Твајлајт е иначе...

Другарка ми во Австралија го гледаше дав пати во кино, воодушевена е и ги имат сите книги...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 1:45 am

Знам дека е Твајлајт, ама ова е од една личност...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by kojgode Вто Фед 03, 2009 10:41 am

Абе твилајт е. Иначе интересен е прилично ама некоја уметничка вредност немат баш голема. Ни е нешто посебно интелегентен, филозофски и слично, обична машина за праење пари.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Lastojca Вто Фед 03, 2009 11:54 am

значи некако одбивен ни стана зш сите почнаја да го прает ко кузнајт шо да е и уште не го иам гледано иако планирав ко излезе да го гледам...и сеа не знам ак ми го дајт некој ќе го гледам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by мирАл Вто Фед 03, 2009 11:13 pm

Јас го иам ама мн болшит снимка имат. Не е лош филмов, убав ми беше! Мислам интересно ќе да ги глеам и др дела.
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Mary Jane Вто Фед 03, 2009 11:20 pm

мирАл напиша:Јас го иам ама мн болшит снимка имат. Не е лош филмов, убав ми беше! Мислам интересно ќе да ги глеам и др дела.

Според книгите, другите делови се многу поинтересни, со неочекувани пресврти. Нивната љубов ќе помине низ тешки моменти.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by мирАл Вто Фед 03, 2009 11:22 pm

Глеав нешо на ју туб!!! Имат на инт да ги купиш книгите сите дела за 50 долари, ама тато нешо џа бу краделе на интернет. Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by kojgode Вто Фед 03, 2009 11:29 pm

A имаш и од торенти да ги спуштиш за безпари. Побарај на Mininova торенти и спушти јас така сум информиран дека таму ги имало.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Master Сре Фед 04, 2009 12:26 am

Mary Jane напиша:
мирАл напиша:Јас го иам ама мн болшит снимка имат. Не е лош филмов, убав ми беше! Мислам интересно ќе да ги глеам и др дела.

Според книгите, другите делови се многу поинтересни, со неочекувани пресврти. Нивната љубов ќе помине низ тешки моменти.


Ајде сега сите вени да сечиме!
Прво таквите љубови не постојат....второ скоро сите филмски љубови се такви.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by FalcoN eYe Сре Фед 04, 2009 2:32 am

Twilight
User Rating: 6.1/10

36,710 votes
Drama | Fantasy | Romance | Thriller
Иначе го имате да го спуштите од Инфел странана(ако имате нет од инфел)...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by sharmantna Сре Фед 04, 2009 12:11 pm

interesno film4e:D:D

sharmantna
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 3

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Marej Сре Фед 04, 2009 1:10 pm

Aj nekoj ak imat uba snimka da
mi go donesit naskola zs nemozam torrenti da najdam.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by T&T Чет Фед 05, 2009 1:16 pm

Мене ме палит само глумецон и толку.. Се друго е за комерцијала И книгата и филмот
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Marej Пет Фед 06, 2009 12:36 am

Моментално го глеам ама морам да прам паузи зш ногу сексоча наеднуш не бидува.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Mary Jane Пет Фед 06, 2009 5:06 pm

T&T напиша:Мене ме палит само глумецон и толку.. Се друго е за комерцијала И книгата и филмот

Ам кој друг, да не е глумецон филмон немаше да е толку гледан. Иначе Роберт Петисон во вистински живот е голема пропалица.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 06, 2009 5:27 pm

не е лош филмот....во однос на книгата sucks чак и книгата е појке напишана за да и се бендисат на публикава отколку од лично задоволство на авторкана....
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by fairy Пет Фед 13, 2009 1:22 am

филмот ми се бендиса, ама типон еее....аааааххххххх
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Master Пет Фед 13, 2009 4:13 am

Мене Џаспер појќе ми се свиѓат, а Роберт беше поубав во Хари Потер (за тие шо не знает во четвртион дел).
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Џими Нед Мар 01, 2009 8:45 pm

Подпросечен филм. Гледан е затоа што 12 годишни момичиња се палат на актерот, инаку филмот не е ништо посебно.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Marej Нед Мар 01, 2009 9:49 pm

Џими напиша:Подпросечен филм. Гледан е затоа што 12 годишни момичиња се палат на актерот, инаку филмот не е ништо посебно.

И 17 Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by folder Нед Мар 01, 2009 9:57 pm

Јас мисљам и многу поголеми од 17... Да бев женско и јас ке се палев, плус се понашат вампирски а то е некако секси!! afro А филмов е просечен, комерцијала...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Punk Пон Мар 02, 2009 12:58 am

од шо го фалет сите не планирам да го глеам зш осеќам дека ќе се разочарам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Mary Jane Пон Мар 02, 2009 1:35 am

Добра шминка, добри ефекти, малце шмекерски поглед и ете, добиваш комбинација ко Едвард.


Едвард
Twilight 721109Edward%20Cullen%203

Роберт
Twilight Robert_pattinson_1897602

Заклучок : Ништо посебно.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Twilight Empty Re: Twilight

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот