Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Никогаш не би...

+19
Mule
Bleak
PhiLL * E
мирАл
Lastojca
Џајко
Obibos
Master
The Breaking Dawn
корун
hollow
sokol
Mary Jane
комшивка
REGINA
T&T
kojgode
pankerishte
Наташа
23 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Mule Нед Фед 22, 2009 6:29 pm

T&T напиша:Никогаш не би пробала банџи џампинг

Банџи Џампинг не се "ПРОБВИТ", не е јадење, пиење... Very Happy
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 29
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by комшивка Пон Фед 23, 2009 8:41 pm

... изневерила или издала или би му свртила грб на ВИСТИНСКИОТ пријател... Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by REGINA Пон Фед 23, 2009 10:06 pm

Mule напиша:
T&T напиша:Никогаш не би пробала банџи џампинг

Банџи Џампинг не се "ПРОБВИТ", не е јадење, пиење... Very Happy

Муле јадењето и пиењето се вкусвет.
банџи џампинг е искуство кое се пробвит. Razz
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by kojgode Пон Фед 23, 2009 10:26 pm

REGINA напиша:
Mule напиша:
T&T напиша:Никогаш не би пробала банџи џампинг

Банџи Џампинг не се "ПРОБВИТ", не е јадење, пиење... Very Happy

Муле јадењето и пиењето се вкусвет.
банџи џампинг е искуство кое се пробвит. Razz
sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Obibos Вто Фед 24, 2009 1:50 am

Никогаш појке не би ошол на транс журка...2 пати сум биден и 2 пати сум си ошол разочаран
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 10:20 pm

никогаш не би запалил цигара
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Angelic Нед Апр 05, 2009 8:39 pm

никогаш не би ја сменала вероисповеста и националноста.
никогаш немат да се облечам скрооос во портокалово No
Никогаш немат да се ишишам кратко.. нула.. итн

и ред други работи..
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 08, 2009 9:54 pm

прво...НИКОГАШ НЕ ВЕЛИ НИКОГАШ...ама сепак
1.(никогаш) не би се напила алкохол
2.(никогаш) не би запалила цигаре
3.(никогаш) не би имала имала секс со животно
4.(никогаш) не би се самоубила
5.(никогаш) не би `изиграла` другарка и тн..
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Angelic Сре Апр 08, 2009 9:57 pm

RoTkViCa напиша:1.(никогаш) не би се напила алкохол

злато мое.. а со шо беше коктелот ? Razz речи не би се опијанала Wink
-----------------------------

+ никогаш не би се нафиксала и слично.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 08, 2009 10:04 pm

Rainbow* напиша:
RoTkViCa напиша:1.(никогаш) не би се напила алкохол

злато мое.. а со шо беше коктелот ? Razz речи не би се опијанала Wink
-----------------------------

+ никогаш не би се нафиксала и слично.

еееееее јас се напив 1 голтка...а во цееело то имаше 15% алкохол + то јас не знаев дека имат ...да знаев НЕ БИ Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Angelic Сре Апр 08, 2009 10:06 pm

океј како и да е јас за тебе го доиспив мухахаха Smile млекце Smile
------------------

+ никогаш не би ја дрецнала глава од ѕид за некого хуху
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 08, 2009 10:08 pm

+ никогаш не би ја дрецнала глава од ѕид за некого хуху[/quote]

хахаха сигурно? хахахаха ТАКА Е те поддржвам !!!
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by katusch Нед Јун 28, 2009 2:09 am

неколку работи, ама една сигурно: не би пробала дрога (ма да иам размислувано да пробам 'само еднаш' хахаха)
полека се откажав од идејава иначе Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... - Page 2 Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот