Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Никогаш не би...

+19
Mule
Bleak
PhiLL * E
мирАл
Lastojca
Џајко
Obibos
Master
The Breaking Dawn
корун
hollow
sokol
Mary Jane
комшивка
REGINA
T&T
kojgode
pankerishte
Наташа
23 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Никогаш не би... Empty Никогаш не би...

Пишување by Наташа Сре Јан 28, 2009 10:12 pm

Сигурно има многу работи за кои сметате дека никогаш нема да ги направите во животот.
И покрај познатата изрека "Никогаш не вели никогаш", постојат работи за кои мислиме дека се нечовечни и никогаш нема да се осудиме на нив.
Што е тоа што никогаш не би го направиле?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by pankerishte Сре Јан 28, 2009 10:13 pm

хм...има еден куп такви работи...не знам од кај да почнам.
Коа ке видиш мн работи се нечовечни па сепак одреден тип на луѓе упорно ги прават
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by kojgode Сре Јан 28, 2009 10:16 pm

Не би убил чоек (освен во војна ак сум во пви борбени редој), не би шмркал кока, не би се посрал на плоштад, не би се самоубил, не би имал секс со животно, не би скокнал од кукуле итн.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by T&T Сре Јан 28, 2009 10:16 pm

Никогаш не би пробала банџи џампинг
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by T&T Сре Јан 28, 2009 10:17 pm

kojgode напиша:не би скокнал од кукуле итн.

Е јас на ова му се мерачам.. Би..
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by REGINA Сре Јан 28, 2009 10:21 pm

T&T напиша:Никогаш не би пробала банџи џампинг

уф прва прилика да го пробам то, и одма го прам... и да завршит катастрофално мислам дека ќе се исплатит хехехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by pankerishte Сре Јан 28, 2009 10:36 pm

REGINA напиша:
T&T напиша:Никогаш не би пробала банџи џампинг

уф прва прилика да го пробам то, и одма го прам... и да завршит катастрофално мислам дека ќе се исплатит хехехе
Јас само кога ке се качам горе и во скокот веќе мртов ке сум...хихи Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by комшивка Сре Јан 28, 2009 10:36 pm

не би им направила нешто лошо или застрамувачки на моето семејство.. не би ја предала својата татковина.. не би се откажала од милион евра Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by REGINA Сре Јан 28, 2009 10:56 pm

pankerishte напиша:
REGINA напиша:
T&T напиша:Никогаш не би пробала банџи џампинг

уф прва прилика да го пробам то, и одма го прам... и да завршит катастрофално мислам дека ќе се исплатит хехехе
Јас само кога ке се качам горе и во скокот веќе мртов ке сум...хихи Laughing

или... банџи џампинг без јажено... абе кај спомнавте сега ова ќе го размислувам хехехеххе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Mary Jane Сре Јан 28, 2009 10:58 pm

Не би ги изневерила најблиските, не би пропуштила гласање на избори, не би се предала толку лесно пред некој предизвик, не би си направила лустер фризура, не би убила некого, не би си ја сменила верата ниту националноста, не би си ја сменила политичката партија...толку засега.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by sokol Сре Јан 28, 2009 11:00 pm

никогаш не би бил глуп како некои особи на форумов
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by hollow Сре Јан 28, 2009 11:02 pm

Никогаш не би менал партија,не би пробал дрога и не би прднал на сред писмена
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by kojgode Сре Јан 28, 2009 11:02 pm

не би сексуалец, не би отишол на концерт од Цеца, Аца Лукас или некое слично срање, не би јадел пача, не би седел в кафез со гладен лаф...
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Mary Jane Сре Јан 28, 2009 11:18 pm

kojgode напиша:не би сексуалец, не би отишол на концерт од Цеца, Аца Лукас или некое слично срање, не би јадел пача, не би седел в кафез со гладен лаф...

За пачата се согласвам. И од глад да умирам пача нема да пробам...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by корун Сре Јан 28, 2009 11:18 pm

hollow напиша:Никогаш не би менал партија
Ееее младинава.....
Иначе јас никоаш не би ја заборајл Македонија, никоаш педантен немат да станам, никоаш на време не стигвам, и ред други рабоќе
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by The Breaking Dawn Сре Јан 28, 2009 11:57 pm

а зш да не измислиме топик - ак би имале шанса да напрајте нешто без последици шо би било то?
еј да
супер идеа Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 12:00 am

Ех многу работи се.....

Најмногу никогаш не би пораснала!!!(да можев)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by REGINA Пет Фед 20, 2009 8:00 pm

никогаш не би запалила цигаре. Ама вистина! зш да умрам порано заради тие лајна?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Obibos Пет Фед 20, 2009 8:11 pm

Никогаш не би ошол на метал концерт..кј шо имат шутки...господ да чуват..тепачка без потреба
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Џајко Пет Фед 20, 2009 9:17 pm

Никогаш не би имал секс со машко!! хаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Lastojca Пет Фед 20, 2009 9:20 pm

Никогаш не би имала секс со женско...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by мирАл Пет Фед 20, 2009 9:21 pm

Јас со животноо аааааааааа....... Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 20, 2009 10:08 pm

Никогаш не би прднал додека ми трае циклусот на течна столица ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Bleak Саб Фед 21, 2009 12:45 am

kojgode напиша:Не би убил чоек (освен во војна ак сум во пви борбени редој), не би шмркал кока, не би се посрал на плоштад, не би се самоубил, не би имал секс со животно, не би скокнал од кукуле итн.

Шо варошанец си бе не би скокнал од кукуле а? Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by kojgode Саб Фед 21, 2009 2:46 pm

Абе јас Скопје сум роден. И плус Месокастранец сум јас не варошанец.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Никогаш не би... Empty Re: Никогаш не би...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот