Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најак басист.

+5
tHeJunKy
Azranogota
pankerishte
Џајко
kojgode
9 posters

Go down

Најак басист. Empty Најак басист.

Пишување by kojgode Пон Јан 26, 2009 3:31 am

Кој е најдобар басист според вас? И постирајте видео ако не ве мрзит.
За мене најак е Flea од RHCP. А во моментов дур го пишам ова ненормално ми се спијат така да утре ќе постирам видео.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најак басист. Empty Re: Најак басист.

Пишување by Џајко Пон Јан 26, 2009 4:51 am

Потполно се согласувам со којгоде! Ео ви видео:


а шо мислите за манов Smile may he rest in peace
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Најак басист. Empty Re: Најак басист.

Пишување by Stefk0 Сре Јан 28, 2009 1:46 am

За најјак slap - басист flea .. али сепак имат и други добри.. aj poglednete go ova...