Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најак тапанар!

+24
kirce
Karan
Page
malina
sk1t
Bleak
tHeJunKy
Azranogota
BobI_KosA
folder
Odyssey
zzz
мирАл
sokol
TONI
pankerishte
Stavre Dzikov
Џајко
Jordison
Gangi
Fantom
Болиглава
Marej
kojgode
28 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Најак тапанар! Empty Најак тапанар!

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 4:15 pm

Ketih Moon - The Who и John Bonham - Led Zeppelin
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Marej Сре Јан 14, 2009 4:33 pm

John Bonham си го сакам најногу, may he rest in peace, ама објективно имат и појаки тапанари, ко на пример Mike Portnoy.
edit
Ману Каче. Му го сакам стилот. И погледот.


Последната промена е направена од Marej на Сре Фед 04, 2009 1:11 am. Мислењето е променето 1 пати
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Болиглава Сре Јан 14, 2009 6:00 pm

Иво Jordison.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 6:33 pm

Боби Косаксон.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Gangi Саб Јан 17, 2009 5:04 am

John Dolmayan(System of a down)
и Даме (Краток Спој)-дечкото е ѕверче и овие се се пробиваат на рок сцена и плус се мали уште само 2ра год
https://www.youtube.com/watch?v=nUSKZ7uzWR0
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Jordison Нед Јан 18, 2009 7:58 pm

Joeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 8:03 pm

Блажо!!!!!!!!!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Stavre Dzikov Пон Јан 19, 2009 2:49 am

Можда ке беше појака темава ако беше Најјак тапанар во Охрид....
Stavre Dzikov
Stavre Dzikov
Адаптер4е

Age : 58
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Fantom Пон Јан 19, 2009 5:26 am

Ам ај да ја напрајме темава Најдобар тапанар во Влашка маала, второно сокаче.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by pankerishte Чет Јан 22, 2009 3:05 am

Fantom напиша:Ам ај да ја напрајме темава Најдобар тапанар во Влашка маала, второно сокаче.

Пред црквана или од кај гранапон се бројт? Laughing Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by TONI Пет Јан 23, 2009 10:00 pm

John Bonham дефинитивно.Доволно е да се слушнит moby dick и се ќе биде јасно.Но сепак има и други тапанари кои си имаат некој посебен стил кој си го фураат.На пример добар е и тапанарон од slipknot.Има и други добри ама ко ќе ми текнит ќе напишам.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 10:11 pm

јордисон
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Џајко Пет Јан 23, 2009 10:11 pm

Јас пак ќе речам Блажо е најјак!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by мирАл Пет Јан 23, 2009 10:14 pm

Од Ана Боева брат је!! Закон е деттено само шо не знам како се викат!!! 6 или 7 год имат а владејтНајак тапанар! Icon_biggrin
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by TONI Пет Јан 23, 2009 10:42 pm

sokol напиша:јордисон

Би сакал лично да го запознам овај човек и да ми даде некоја палица за мене и афтограм Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Џајко Пет Јан 23, 2009 10:43 pm

мирАл напиша:Од Ана Боева брат је!! Закон е деттено само шо не знам како се викат!!! 6 или 7 год имат а владејтНајак тапанар! Icon_biggrin
Климент! партали прајт Twisted Evil
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 10:50 am

мирАл напиша:Од Ана Боева брат је!! Закон е деттено само шо не знам како се викат!!! 6 или 7 год имат а владејтНајак тапанар! Icon_biggrin


да да најјак е климент. помините от кј немо сокачено ке слушните за шо зборвиме bounce
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 2:56 pm

Косана е најак тапанар во градов!!!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by pankerishte Саб Јан 24, 2009 10:21 pm

хаххаха...
Кречо - моим за тапан.Според многумина.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by folder Нед Јан 25, 2009 12:28 pm

Nick Прчон ме ранит зш тропан на Minimal и Techno.. Нооооууугу јако звучит!!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by BobI_KosA Нед Јан 25, 2009 12:39 pm

Odyssey напиша:Косана е најак тапанар во градов!!!
Љубим ти вујна, фала фала и ти да си дочекаш . afro
BobI_KosA
BobI_KosA
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 6

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Odyssey Нед Јан 25, 2009 8:19 pm

BobI_KosA напиша:
Odyssey напиша:Косана е најак тапанар во градов!!!
Љубим ти вујна, фала фала и ти да си дочекаш . afro

Море јас ја љубев вујна ти
хахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Azranogota Сре Јан 28, 2009 12:00 am

Definitivno JORDISON
SLIPKNOT
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Azranogota Пет Јан 30, 2009 12:20 am

a za najbrz tapanar vo svetov e proglasen tapanarot na the berzerker
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 1:35 amгледајте го ова и не трошите постој за џабе Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот