Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како возвраќате на лошите работи?

+29
Ane
Golub-Samoubica
Наташа
Ivana
METALBOY
James Bomb
fairy
Bleak
malina
PhiLL * E
Obibos
REGINA
Punk
Lastojca
L S D
nice
sokol
Alexandra
T&T
мирАл
Ludi Milojko
The Breaking Dawn
Master
pankerishte
zzz
grgrgr
Mary Jane
hollow
kojgode
33 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by James Bomb Чет Фед 26, 2009 10:57 pm

Во моментот не би вратил би чекал да се заборајт и првата шанса шо ке се покажит ке му вратам 10 пати полошо !
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 9:25 pm

Зависит колку биле лоши работите шо ми ги напрајле, ако се полесни можам да простам и така правам, ама ако е нешо ептем... Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by Ivana Вто Мар 17, 2009 1:35 pm

пматам некој ак ми имат неубо напраено, али во моментот враќам со убо... па после само по себе си идат да се вратит на ист или сличен начин и крај краева шо е мое ке си дојт
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by REGINA Нед Апр 05, 2009 10:16 pm

REGINA напиша:сигурно сакате да знајте???
Е досега беше вака. Отсега не.
Пошо сватив дека најнеубо за "противникот" е:
- Ако ти напрајл лошо, да му возвратиш со добро.
- Ако ти напрајл полошо, да му возвратиш со подобро.
- Ако ти напрајл најлошо, да му возвратиш со најдобро.
Колку само филмски изгледат ова поооо...
Ама вистина е најубо. Шо имат да се замараш со обични вошливи гревски смрдени скапани курвински патетични одвратни мизерни лузери кои немет свој живот и пробват да го расипат животот на другите?
Остај ги збунати од твоите реакции да скапет.
Ако веќе се поминат сите можни граници... опули го/ја и насмеј му/и се. Ако на ти возвратит со погрдни зборој батали го/ја (опција игнор) и уш пубо насмеј се. Ако ти возвратит со иста уба таква насмевка... уби го/ја. Smile

сепак никој не е совршен Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by мирАл Нед Апр 05, 2009 10:23 pm

REGINA напиша:
REGINA напиша:сигурно сакате да знајте???
- Ако ти напрајл лошо, да му возвратиш со добро.
- Ако ти напрајл полошо, да му возвратиш со подобро.
- Ако ти напрајл најлошо, да му возвратиш со најдобро.

Ак ти удрит шамар ти сврти му го и другиот образ
Ак те мават со камења, ти него со леб фрлај му
гр гр гр Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by kojgode Нед Апр 05, 2009 10:29 pm

Со flamethrower ак те горит ти со пиштол на вода врати му.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by Наташа Нед Апр 05, 2009 10:52 pm

А бубачки ак ти редит?

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by REGINA Пон Апр 06, 2009 2:12 am

flamethrower бе Laughing , некој гетеа вајс сити имат играно на времето или слични игри Very Happy ... фино фино. (nuttertools шифра ххха или профешнл таму кој беа)

А бубачки ак ти редит, ти реди му/и од боМбончињата шо му/и се омилени. scratch
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by Golub-Samoubica Пон Апр 06, 2009 2:51 am

Ак ме удрит по едниов образ му го навртвам и газов да ме плеснит еднуш и таму.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by Ane Саб Апр 11, 2009 5:33 pm

so ista mera ama ne na ist nacin
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 5:31 pm

Зависит шо ми имат некој напраено...
Недај боже во ситација некој да ме понижит...односно јас да се осетам така....Уфф лее тогаш можам да сум ептен злобна... Twisted Evil
А многу работи онака памтам ама не враќам со лошо т.е. ми поминвит после определен период.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by METALBOY Пон Мај 11, 2009 8:04 am

По долго преиспитување дојдов до заклучок дека ретко возвраќам на лошите работи, многу често се случуват да им простам.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by Gallowsraven Пон Мај 11, 2009 8:46 am

Го чекам најпогодниот момент, ко ќе ги болит најмногу... и нормално, 3-4 пати појако :D
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by Рокси Пон Мај 11, 2009 9:57 pm

Најчесто и не глеам да се одмаздам, нејкам да трошам енергија за такви работи.
Ама иам забележано дек сум ептен злопамтило и ко ќе видам шанса да се одмаздам ми се враќат филмот и враќам со уш полошо.
Ако никогаш неам шанса да се одмаздам немат ни да се сетам на лошото шо ми го напрајле.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by katusch Саб Јун 27, 2009 7:02 pm

Lastojca напиша:обично не враќам ама ако случајно ми се пружит прилика да се одмаздам ќе ја искористам Twisted Evil Twisted Evil

и то убо ќе ја искористам, да заболит малце
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by katusch Саб Јун 27, 2009 7:04 pm

мирАл напиша:
REGINA напиша:
REGINA напиша:сигурно сакате да знајте???
- Ако ти напрајл лошо, да му возвратиш со добро.
- Ако ти напрајл полошо, да му возвратиш со подобро.
- Ако ти напрајл најлошо, да му возвратиш со најдобро.

Ак ти удрит шамар ти сврти му го и другиот образ
Ак те мават со камења, ти него со леб фрлај му
гр гр гр Smile

ак ти се заканвит дека ќе те убиет, ти на поклон двоцевка дај му... Laughing
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Како возвраќате на лошите работи? - Page 2 Empty Re: Како возвраќате на лошите работи?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот