Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

+23
kirce
God of Thunder
Angelic
Bleak
The Breaking Dawn
TONI
mitan
Mary Jane
Marej
kojgode
Odyssey
Alexandra
Lastojca
pankerishte
xpert
Болиглава
Џајко
grgrgr
Master
мирАл
hollow
комшивка
T&T
27 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by TONI Пон Јан 26, 2009 5:41 pm

Глупа ама и најјака корпа шо сум ја добил,а и пари ме кошташе за нејзе......Таа од друг град,се плеткавме шо се плеткавме и се договоривме да појдам пак.Ко појдов уствари не сакаше ни да прајт со мене муабет.Барав причина,а таа ко за инает "не ти кажвам".И јас пусти инаетчија упорен-таа пак истото.И реков поќе за мене не постојш.Па после си ме бараше ама Тони си остана насвоето Smile ама точно една година.
Ко појдов после една година ја гледав,а и ми кажаа де е мн напалена по мене па си реков уше еднаш да си пробам.праевме шо праевме муабет настрана и пред да пробам да ја бацам и реков "можда ќе сум пишман за ова ама..."-и пробав а таа ми се тргна.Ми се сврти после и чекаше втор пат да удрам ама си ја пропушти последната животна шанса за со мене.И и реков "сега навистина сум пишман и дефинитивно си остана ти истата".И ко тргнавме да си ојме и идаше да заплачит и да ми речит да се вратиме назад на клупата кај шо ми се тргна.И и велам......"Јас секојпат ќе сум тука за тебе,кога и да сакаш ти речими слободно без ич да се двоумиш(и ја гледам и се враќа насмевката и кејф мн и праеше мојот муабет)ама тогаш срце мојот одговор ќе бидит НЕ" Very Happy Very Happy .Си мислев момичево ќе се скинит од плачење пред мене.После ми кажаа нејзини другарки дека мн плачела и сакала го вратит времето.....ама ја отпишав и сега нишо не ми менвит и ко ќе ја видам.
Извините за големиов пост ама за да појасна поубаво Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by Odyssey Пон Јан 26, 2009 6:51 pm

mitan напиша:
Odyssey напиша:Ај искрено, ми викат Те сакам ова она луда сум по тебе, бла бла бла, два месеци и 14 дена тие лаги ми ги кажвеше, и јас морав да и речам дирекно ај ако ме сакаш да се фатиме и ми викат ама незнам, ти ќе ме заебаваш, ти женкар си... не можам да ти вервам, ама те сакам и пак те сакам и на крај скрос друга приказна испадна....
муабетов е пазите пичици дупач сум....

Ова е жива вистина и ти многу убо знајш која е таја женската. Не дека не сум Rolling Eyes
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by мирАл Пон Јан 26, 2009 6:57 pm

Барем да имав некоја корпа јадено мајкатта Mad Ни то го немат Razz хаха
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by pankerishte Пон Јан 26, 2009 9:09 pm

TONI напиша:Глупа ама и најјака корпа шо сум ја добил,а и пари ме кошташе за нејзе......Таа од друг град,се плеткавме шо се плеткавме и се договоривме да појдам пак.Ко појдов уствари не сакаше ни да прајт со мене муабет.Барав причина,а таа ко за инает "не ти кажвам".И јас пусти инаетчија упорен-таа пак истото.И реков поќе за мене не постојш.Па после си ме бараше ама Тони си остана насвоето Smile ама точно една година.
Ко појдов после една година ја гледав,а и ми кажаа де е мн напалена по мене па си реков уше еднаш да си пробам.праевме шо праевме муабет настрана и пред да пробам да ја бацам и реков "можда ќе сум пишман за ова ама..."-и пробав а таа ми се тргна.Ми се сврти после и чекаше втор пат да удрам ама си ја пропушти последната животна шанса за со мене.И и реков "сега навистина сум пишман и дефинитивно си остана ти истата".И ко тргнавме да си ојме и идаше да заплачит и да ми речит да се вратиме назад на клупата кај шо ми се тргна.И и велам......"Јас секојпат ќе сум тука за тебе,кога и да сакаш ти речими слободно без ич да се двоумиш(и ја гледам и се враќа насмевката и кејф мн и праеше мојот муабет)ама тогаш срце мојот одговор ќе бидит НЕ" Very Happy Very Happy .Си мислев момичево ќе се скинит од плачење пред мене.После ми кажаа нејзини другарки дека мн плачела и сакала го вратит времето.....ама ја отпишав и сега нишо не ми менвит и ко ќе ја видам.
Извините за големиов пост ама за да појасна поубаво Smile
бравоссс Twisted Evil
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јан 26, 2009 9:40 pm

hollow напиша:Една ми рече страв ми е дека ке се заљубам во тебе и после ке ми е тешко ко ке раскиниме е ова ти се викат корпа Very Happy


хехе еј ова јако е...ама не е корпа туку благо речено отстранување на чоекот шо не го сакаш покрај тебе Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јан 26, 2009 9:45 pm

и мене не ми се имат нешто вакво десено не за друго зш и јас не се осудвам да напрам прв чекор....срамежливка сум Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 10:59 pm

hollow напиша:Една ми рече страв ми е дека ке се заљубам во тебе и после ке ми е тешко ко ке раскиниме е ова ти се викат корпа Very Happy


Јас мислам дека ова немат врска со корпосвење, па шо и мене ми е страв да се заљубам, па најдобро да бидам искрена со некого отколку да му вртам безвезни муабети.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by Болиглава Пон Јан 26, 2009 11:02 pm

Примерот шо го посочи hollow е ептен лејм избегавање на личноста, зш како прво немојш да имаш однапред скроен план дека ќе се заљубиш во некоја личност. Не мојш да планираш никогаш во кого ќе се заљубиш.
Петре, та шо ти го рекла ова, не планирала ништо со тебе.


Последната промена е направена од Болиглава на Пон Јан 26, 2009 11:09 pm. Мислењето е променето 1 пати
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 11:08 pm

Да, Болиглава, ама имат и такви случаеви кавки шо спомнав. Немојш да планираш да се заљубиш или не ама ко ќе почниш да чувствуваш такво нешто ендоставно се повлеквиш.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 12:57 pm

Ах најјака корпа па шо знам... а да ме имаше една корпосано мн јако и после ко дојде таја и рекоф мојот воз еднаш застанвит. И таја убедена дек ке се премислам : Ам автобус немаш? Ам иам, ама и тој еднаш застанвит хаха :D
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by Angelic Пет Сеп 11, 2009 12:10 am

Никогаш не сум се трудела ‘корпата‘ да бидит најјака, еден обичен муабет, кажвам реално шо е како е,зш сепак никој не е остаен без причина... и бај бај..
ај ќе се прајме факери сега .. Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Icon_scratch
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by God of Thunder Пет Сеп 11, 2009 1:32 am

Цел контењер беше ... ах многу одавна беше Shocked
God of Thunder
God of Thunder
Son Of Odin

Age : 37
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by kirce Пет Окт 16, 2009 7:49 pm

јас најака корпа.... ах да
од СВ петка хахахах
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by мирАл Саб Окт 17, 2009 7:36 pm

Ке ти се јавам..... Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Kopfschuettel Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Icon_razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by dancing_girl Вто Окт 20, 2009 6:49 pm

Од еден во осмица на К иам добијано корпа. Пирс имат. Премногу го сакав, но тој е премногу убав за мене па ме одби. Втората, третата и четвртата , а и петтата буква му се о К А Н.

dancing_girl
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 7

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by Џајко Вто Окт 20, 2009 7:03 pm

Срам да му е
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by корун Вто Окт 20, 2009 7:09 pm

Кој ли е па сега тој? Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Icon_rolleyes
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by kojgode Вто Окт 20, 2009 8:25 pm

Никогаш не сум направил такво нешто.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 9:04 pm

Ти не си нормална...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by RoTkViCa Сре Окт 21, 2009 5:32 pm

АХ којгоде.....кршач на срциња си бил, не те знаев......не си фер ама то е то Sad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Најјакта корпа што сте ја добиле/дале.. - Page 2 Empty Re: Најјакта корпа што сте ја добиле/дале..

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот