Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Љубомора.

+25
Jordison
KaTeRiNcE
RoTkViCa
*UnIqUe*
METALBOY
Bleak
REGINA
malina
fairy
The Breaking Dawn
nice
psycho
корун
мирАл
pankerishte
Master
Болиглава
Odyssey
комшивка
sokol
Mary Jane
Lastojca
T&T
zzz
kojgode
29 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Љубомора. - Page 2 Empty Re: Љубомора.

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мај 21, 2009 2:15 pm

НА ногу глупи работи,на братми зш се му попуштет зш е постар,на то најпоќе и со то најпоќе се нервирам.
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. - Page 2 Empty Re: Љубомора.

Пишување by Jordison Чет Мај 21, 2009 8:45 pm

За жени најчесто, бидите искрени :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. - Page 2 Empty Re: Љубомора.

Пишување by Angelic Чет Мај 21, 2009 10:12 pm

RoTkViCa напиша:љубоморам..порано повеќе...сега се менувам по малце....ама некогаш и на глупости љубоморам и тоа ме нервира Embarassed

дружи се со мене и се ќе ти е рамно. Cool

имам пољубоморено ама то траело 2-3 секунди. И првпат то лани летото го осетив. Ротквица знајт... (си свиркам =D)

Ама сега знам дека иич не сум. шубо.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. - Page 2 Empty Re: Љубомора.

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мај 21, 2009 11:44 pm

љубоморам малце.
за глупи работи. големи не ме замарет.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. - Page 2 Empty Re: Љубомора.

Пишување by Ivana Пет Мај 22, 2009 12:38 pm

The Breaking Dawn напиша:љубоморам малце.
за глупи работи. големи не ме замарет.
и јас така братт Smile
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. - Page 2 Empty Re: Љубомора.

Пишување by RoTkViCa Нед Мај 31, 2009 11:57 am

Rainbow* напиша:
RoTkViCa напиша:љубоморам..порано повеќе...сега се менувам по малце....ама некогаш и на глупости љубоморам и тоа ме нервира Embarassed

дружи се со мене и се ќе ти е рамно. Cool

имам пољубоморено ама то траело 2-3 секунди. И првпат то лани летото го осетив. Ротквица знајт... (си свиркам =D)

Ама сега знам дека иич не сум. шубо.

а зш не знајт? Rolling Eyes

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. - Page 2 Empty Re: Љубомора.

Пишување by Punk Нед Мај 31, 2009 12:00 pm

сите сме љубоморни на некој начин и убо е то да е умерено. претераната љубомора е веќе психичка болест па зато не се замарам ногу и пред се глеам да ми е мене погодено.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. - Page 2 Empty Re: Љубомора.

Пишување by Angelic Нед Мај 31, 2009 2:32 pm

RoTkViCa напиша:а зш не знајт? Rolling Eyes

Пченка бибе.. пченка...
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. - Page 2 Empty Re: Љубомора.

Пишување by RoTkViCa Нед Мај 31, 2009 3:54 pm

Rainbow* напиша:
RoTkViCa напиша:а зш не знајт? Rolling Eyes

Пченка бибе.. пченка...


аххх не е само летото...јас уште сум љубоморна хахахах

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. - Page 2 Empty Re: Љубомора.

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 11:11 pm

KaTeRiNcE напиша:на братми зш се му попуштет зш е постар
и јас понекогаш на братон, него му попуштет зш е помал. иначе нишо др... барем колку шо ми теквит
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. - Page 2 Empty Re: Љубомора.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот