Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Љубомора.

+25
Jordison
KaTeRiNcE
RoTkViCa
*UnIqUe*
METALBOY
Bleak
REGINA
malina
fairy
The Breaking Dawn
nice
psycho
корун
мирАл
pankerishte
Master
Болиглава
Odyssey
комшивка
sokol
Mary Jane
Lastojca
T&T
zzz
kojgode
29 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Љубомора. Empty Љубомора.

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 5:25 pm

Дали често љубоморите? И на што сте љубоморни најчесто?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 5:31 pm

сега не љубомморам се контролирам, мн ретко, ама ко беф мала мн му љубомореф на братон и не го оставаф да цицат и ко ке имаше тој роденден мораше и јас поклони да добивам зш пиштеф. др не ми теквит...
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 7:54 pm

Јас не сум љубоморна ни тогаш ко ќе требит.... scratch
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by Lastojca Саб Јан 24, 2009 7:56 pm

не...мн ретко ...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by Mary Jane Саб Јан 24, 2009 8:50 pm

Скарана сум со љубомората веќе одамна...

Ама сеа малце завидвам шо не сум во Хрватска...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by sokol Саб Јан 24, 2009 9:05 pm

никогаш не љубоморам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by комшивка Саб Јан 24, 2009 9:15 pm

само во одредени ситуации.. љубомората е сепак човечка особина и секој колку толку ја поседува. не љубоморам на блиски и оние кои ги сакам, ме сакаат и почитуваат, љубоморам понекогаш но во мала мера и не мислам ништо лошо Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 9:21 pm

Понекогаш
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 9:26 pm

Да, прилично сум љубоморен, ама за поважни работи. За некои покежуални, не толку.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by Master Саб Јан 24, 2009 10:00 pm

Тие што велат дека не се љубоморни лажат. На некој начин сите некогаш љубомориме, помалку или повеќе. Тоа е човечки.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by pankerishte Саб Јан 24, 2009 10:07 pm

Мразам Љубомора и љубоморни луѓе пошто кај повеќето прераснува во Посесивност па има проблеми.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by мирАл Саб Јан 24, 2009 10:12 pm

На поверење хехе сум љубоморен, во последно време и не сум толку, ама знам едно ЉУБОМОРАТА УБИВАТ!!! Љубомора. Icon_pirat
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 10:45 pm

мирАл напиша:На поверење хехе сум љубоморен, во последно време и не сум толку, ама знам едно ЉУБОМОРАТА УБИВАТ!!! Љубомора. Icon_pirat
Посебно ак имат М -16 в рка.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by корун Саб Јан 24, 2009 10:46 pm

Master напиша:Тие што велат дека не се љубоморни лажат.

Exclamation

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by psycho Нед Јан 25, 2009 3:21 am

Јас Љубоморам. На некој начин, и на секој начин, секој ден, секој час, секоја секунда, и секоја минута, јас љубоморам. Но, не секогаш на едно исто, ама во главно на исто!
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 100
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by nice Нед Јан 25, 2009 8:53 pm

Не љубоморам зошо љубомората УБИВА

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јан 27, 2009 12:09 pm

и љубоморам на сестра ми шо таа никојпат не морат до в продавница да ојт WinkSad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by fairy Чет Јан 29, 2009 6:08 pm

порано појке љубоморев, на речиси се бев љубоморна, а сега веќе не толку...дури и многу малку љубоморам, ама на некој работи морат Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 7:30 pm

Не љубоморам многу ама се случвит, ама не сум ни човек шо вервит премногу во другите,дива сум по природа и не ги сфаќам луѓето шо имаат целосна доверба во другари и другарки
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by REGINA Нед Фед 01, 2009 8:06 pm

The Breaking Dawn напиша:и љубоморам на сестра ми шо таа никојпат не морат до в продавница да ојт WinkSad

ееее то ти е ко ќе си помал Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 8:08 pm

Зато јас сум близнак и морат да делам се макар и одењето во продавница еднаш јас еднаш другиот
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 8:10 pm

Хм пааа... знаеш хипи режим на живот не се замарам многу многу со љубомори Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 10:00 pm

The Breaking Dawn напиша:и љубоморам на сестра ми шо таа никојпат не морат до в продавница да ојт WinkSad
и јас и љубоморам, иако јас сум постар се дешават да ме пуштет до продавница Neutral
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 20, 2009 9:49 pm

Master напиша:Тие што велат дека не се љубоморни лажат. На некој начин сите некогаш љубомориме, помалку или повеќе. Тоа е човечки.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 21, 2009 1:07 pm

љубоморам..порано повеќе...сега се менувам по малце....ама некогаш и на глупости љубоморам и тоа ме нервира Embarassed

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Љубомора. Empty Re: Љубомора.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот