Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Идеална возраст за брак?

+36
sweet
p4eli4ka
Ivana
Џими
RoTkViCa
METALBOY
mitan
П.
Bleak
TONI
ostetena stranka
vatrena dzemile
Obibos
noviot
malina
The Breaking Dawn
Punk
grgrgr
hollow
Ludi Milojko
pankerishte
мирАл
Lastojca
sokol
Jordison
STIFLER
Mary Jane
Alexandra
zzz
Master
T&T
корун
Болиглава
Odyssey
Marej
kojgode
40 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Идеална возраст за брак? - Page 3 Empty Re: Идеална возраст за брак?

Пишување by p4eli4ka Нед Мар 22, 2009 8:27 pm

од 25 до 27 зш едно шо ке требит да и плајкам на државава,др после 27 год тешко дека би се мажила некоја или дека би се женил некој....бар така мисалм хаха

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Идеална возраст за брак? - Page 3 Empty Re: Идеална возраст за брак?

Пишување by sweet Саб Апр 04, 2009 1:30 am

па неаде околу 26-27 доста е

sweet
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Идеална возраст за брак? - Page 3 Empty Re: Идеална возраст за брак?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 3:45 am

kojgode напиша:Сите ние барем некогаш сме размислувале на оваа тема или сме
разговарале со пријателите.Па која е според вас идеалната возраст за да стапите во брак?

За девојките.. 25 Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Идеална возраст за брак? - Page 3 Empty Re: Идеална возраст за брак?

Пишување by Jordison Пон Апр 06, 2009 9:59 pm

30
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Идеална возраст за брак? - Page 3 Empty Re: Идеална возраст за брак?

Пишување by ноунејм Пон Апр 06, 2009 10:09 pm

29-30-31-32
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Идеална возраст за брак? - Page 3 Empty Re: Идеална возраст за брак?

Пишување by Ane Чет Апр 23, 2009 11:16 pm

24-25
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Идеална возраст за брак? - Page 3 Empty Re: Идеална возраст за брак?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Апр 23, 2009 11:32 pm

После 26,за после факс да иам време да шетнам малце дур сум слободна Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Идеална возраст за брак? - Page 3 Empty Re: Идеална возраст за брак?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот