Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Авијација

+6
nance
корун
Болиглава
sokol
xpert
kojgode
10 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Авијација - Page 2 Empty Re: Авијација

Пишување by корун Чет Јан 15, 2009 7:45 pm

Јас, за мојата егзибицаја колут напред со голем дел од гореспоманатите.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Авијација - Page 2 Empty Re: Авијација

Пишување by karov Пет Јан 16, 2009 6:30 pm

Jas kako iskusen mornar sakam so BRODON da probam da letam?
ke mozam?
baram odgovor od iskusen pilot
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Авијација - Page 2 Empty Re: Авијација

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 6:38 pm

А да се летавте сите групно, а јас да гледаф? Cool


А од вистинскиве авиони, сакам да си имам едно фантомче(не Фантомов од форумов)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Авијација - Page 2 Empty Re: Авијација

Пишување by karov Саб Јан 17, 2009 11:11 pm

abe nekarajtese jas od brodar odam vo aviaticar taka da zasega od pocetnicki avion мама odam na sonja pa taka da ke se prefrlam i na neso po po izdrzlivo ama bezvucno
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Авијација - Page 2 Empty Re: Авијација

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 4:12 am

убо ви викат море nekarajtese!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Авијација - Page 2 Empty Re: Авијација

Пишување by karov Пон Јан 19, 2009 12:32 am

da be brat JAJKO :D jas sega gotovo resvam da se prefrlam na avioni boing 747, cresna pa i mam i soki i mn drugi :D
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Авијација - Page 2 Empty Re: Авијација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот