Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Од што се ежите?

+31
*UnIqUe*
RoTkViCa
METALBOY
TONI
ноунејм
Azranogota
Наташа
Bleak
nance
fairy
комшивка
xpert
zzz
Odyssey
Џајко
REGINA
Punk
hollow
mitan
корун
The Breaking Dawn
nice
мирАл
Marej
Болиглава
sokol
Master
T&T
Mary Jane
Alexandra
kojgode
35 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Од што се ежите? Empty Од што се ежите?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 1:44 am

Сигурно ви се случило од нешто да ви се кренат влакненцата на кожата
предизвикано од некаква дразба...Која ние ја нарекуваме ежење. Од што
се ежите вие?
Jaс ко ќе јадам праска со влакна шо се оние, обичнине (не оние депилиранине) и со збиве некако ко ќе поминам да тие влакната. Неможам да објаснам убо али можда некој ќе сватит.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Alexandra Пет Јан 23, 2009 1:49 am

kojgode напиша:Сигурно ви се случило од нешто да ви се кренат влакненцата на кожата
предизвикано од некаква дразба...Која ние ја нарекуваме ежење. Од што
се ежите вие?
Jaс ко ќе јадам праска со влакна шо се оние, обичнине (не оние депилиранине) и со збиве некако ко ќе поминам да тие влакната. Неможам да објаснам убо али можда некој ќе сватит.

Сфаќам.Jас најмногу се ежам некој ко ќе шкрипит на железо : s
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 1:50 am

Од алуминиумска фолија...На пример, јадам чоколадо и по грешка ако каснам од фолијата. Е тогаш тешко мене...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 2:05 am

Јас се ежам одко ќе кивнам. И после то ме чежет ушиве...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 7:08 am

Јас се ежам ако пенкалото не ми уклучено и пробам да пишам тоа панично ме ежит
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 2:53 pm

мене ме ежит една личност на форумот ама не кажвам која
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 3:06 pm

Јас се ежам од ежеви.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Marej Пет Јан 23, 2009 5:02 pm

Ко ќе ми дишит некој во вратов.
И од грди чкрипења.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by мирАл Пет Јан 23, 2009 5:02 pm

Јас најмногу се ежам неко со нокти на ѕид ко ќе гребит или паки со греда на табла!!! Mad
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 6:04 pm

sokol напиша:мене ме ежит една личност на форумот ама не кажвам која

Ова на мене се однесуват???? Shocked
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 6:50 pm

И јас се ежам ко ќе ми дишит некој на вратов, ама од задоволство
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by nice Пет Јан 23, 2009 7:47 pm

i jas isto ko (t&t)

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Marej Пет Јан 23, 2009 7:48 pm

T&T напиша:И јас се ежам ко ќе ми дишит некој на вратов, ама од задоволство
Да де Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 9:36 pm

мирАл напиша:Јас најмногу се ежам неко со нокти на ѕид ко ќе гребит или паки со греда на табла!!! Mad

е ова да...
и ме ежит некој ко ќе ми шептит в уше..
ме ежит некој ко ќе јајт шпагети (и то само то Laughing ) и ко ке ги вртит и им чкрипит виљушкана ... silent
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 9:37 pm

Да чкрипит нешо железно на стакло или порцелан, најчесто ова се дешават на јадење

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 9:46 pm

корун напиша:Да чкрипит нешо железно на стакло или порцелан, најчесто ова се дешават на јадење
истово и + морска пена да сечит некој@@@@ме вадит од такт
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by hollow Пет Јан 23, 2009 9:53 pm

Со ноктиве ако поминам на ѕид ерори ми се дешавет
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Punk Саб Јан 24, 2009 12:29 am

ко ќе пејт некој убо..уфф
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by REGINA Нед Јан 25, 2009 2:58 am

ко ќе крцкат некој прсти... ми идат да му ги крцнам за навек да не мојт да фатит нишо после то.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Џајко Нед Јан 25, 2009 3:01 am

REGINA напиша:ко ќе крцкат некој прсти... ми идат да му ги крцнам за навек да не мојт да фатит нишо после то.
седи аман...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by REGINA Нед Јан 25, 2009 3:05 am

Џајко напиша:
REGINA напиша:ко ќе крцкат некој прсти... ми идат да му ги крцнам за навек да не мојт да фатит нишо после то.
седи аман...

седам уживај.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Odyssey Нед Јан 25, 2009 3:13 am

Ко ќе слушам музика, и ако слушнам нешто она екстремно јако се ежам, и одма ја обележвам таја трака со 5 ѕвезди, јебига
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by мирАл Нед Јан 25, 2009 3:56 pm

Од фонија Razz
(од сношти хех)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by zzz Нед Јан 25, 2009 4:46 pm

hollow напиша:Со ноктиве ако поминам на ѕид ерори ми се дешавет


и мене исто.и една другарка ко ке ми прајт на уше ко глуушец Razz
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by xpert Нед Јан 25, 2009 4:57 pm

Од ежојRazz:P:P
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот