Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Од што се ежите?

+31
*UnIqUe*
RoTkViCa
METALBOY
TONI
ноунејм
Azranogota
Наташа
Bleak
nance
fairy
комшивка
xpert
zzz
Odyssey
Џајко
REGINA
Punk
hollow
mitan
корун
The Breaking Dawn
nice
мирАл
Marej
Болиглава
sokol
Master
T&T
Mary Jane
Alexandra
kojgode
35 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by комшивка Сре Јан 28, 2009 4:43 pm

од турпија за нокти, чкрипење по железо или нешто слично, ко ќе видам змија или некој глупи инсекти Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by hollow Сре Јан 28, 2009 4:46 pm

И мене од турпија за нокти тешки ерори ми се дешавет
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by fairy Чет Јан 29, 2009 6:04 pm

со нокти по ѕид или по кола...
ако некој ми дувнит во вратов... Smile
ако се спојат две виљушки...уффф
некој ако крцкат прсти ме иритират исто...
....
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by nance Пет Јан 30, 2009 5:39 pm

Гребење со стиропор мммм каков звуккккк....
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by мирАл Саб Јан 31, 2009 9:29 pm

Се ежам секогаш ко ќе ја слушам Полско цвеќе
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Bleak Саб Јан 31, 2009 9:36 pm

Значи со виљушка на пајнца ко ќе чкрипит сестрана Smile  и ак не престанит ке и чкрипит на глана некоја вазна Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Наташа Саб Јан 31, 2009 9:43 pm

Ко ќе ми кажвит некој нешо морничаво... некој сон или некоја приказна таква хорорска... Од ненадејни допири.. И толку. Од гребење, шкрипење и такви слични звуци не.

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 5:24 pm

од некој ко ќе поминит со нож по дрвена површина, штица или нешо. иу!
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Azranogota Чет Мар 12, 2009 11:02 pm

jas se ezam od paloma istutkana Surprised
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by ноунејм Чет Мар 12, 2009 11:07 pm

Master напиша:Јас се ежам ако пенкалото не ми уклучено и пробам да пишам тоа панично ме ежит

исто..
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 3:26 am

fairy напиша:со нокти по ѕид или по кола...
ако некој ми дувнит во вратов... Smile
ако се спојат две виљушки...уффф
некој ако крцкат прсти ме иритират исто...
....

дување во врат имат посебно значење хехехе
некој поотворен ак го знајт нек го пишит мене не ме личит вака ко женско... tongue
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by TONI Пет Мар 13, 2009 12:42 pm

последно време пак почнав мн да се ежам посебно од пишење со креда на табла

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 2:43 pm

До пред некое време од жулење на метал, сега сум имун на све. Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 15, 2009 6:59 pm

се ежам ко ќе видам водено влакно....грозно ми е ќе повратам cyclops
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 14, 2009 9:18 pm

Ко ке крцкат некој врат... аааааа Neutral
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Mule Вто Мај 19, 2009 9:48 pm

Ко ке ме каснит еж! уауааа Smile
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 29
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Ane Вто Мај 19, 2009 10:18 pm

стапчено од сладоледон коке ми поминвит низ забиве можда знајте како аууу Mad
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 21, 2009 12:58 pm

Ane напиша:стапчено од сладоледон коке ми поминвит низ забиве можда знајте како аууу Mad

јас ко ќе го лижам него awwwww Mad

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 21, 2009 1:00 pm

T&T напиша:И јас се ежам ко ќе ми дишит некој на вратов, ама од задоволство

лелел дааааа, шубо е......ајјј сеа ме разнежнивте со темава хаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Angelic Чет Мај 21, 2009 1:18 pm

RoTkViCa напиша:лелел дааааа, шубо е......ајјј сеа ме разнежнивте со темава хаха

да кажам и друго???? Laughing Very Happy I love you мјауу греб греб Razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 21, 2009 1:25 pm

Rainbow* напиша:
RoTkViCa напиша:лелел дааааа, шубо е......ајјј сеа ме разнежнивте со темава хаха

да кажам и друго???? Laughing Very Happy I love you мјауу греб греб Razz

ахх сноштии мачеее хахахха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by katusch Сре Јун 24, 2009 6:50 pm

fairy напиша: ако се спојат две виљушки...уффф....

леле еј колку го мразам ова... или пак лајца и виљушка... Mad Mad Mad
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Од што се ежите? - Page 2 Empty Re: Од што се ежите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот