Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каков мобилен користите во моментов?

+28
Infected
Lastojca
The Breaking Dawn
malina
METALBOY
Punk
Bahus
Bleak
Stefk0
TONI
noviot
PhiLL * E
Obibos
pankerishte
L S D
helius
STIFLER
Ludi Milojko
Jordison
Marej
Alexandra
hollow
корун
Karamba
sokol
Mary Jane
Болиглава
kojgode
32 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:57 am

НОКИА Н73 И ПРИЛИЧНО ЗАДОВОЛЕН ... ОСВЕН КОГА КЕ МИ ДОЈДЕ ДА ГО ТРЕСНАМ ОТИ НЕШТО СО МЕМОРИСКАТА ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by noviot Нед Фед 01, 2009 5:58 am

Nokia 5800 musicXpress
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by TONI Нед Фед 01, 2009 12:19 pm

Моментално Сони Ериксон К220i ама се стремам кон нешто мн поубаво ко на пример ова
Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 _0701_mobile_phones_old_mobile_phones_002ем практично ем не смета ич а и слушам мн мража фаќало
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Stefk0 Нед Фед 01, 2009 8:43 pm

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Sony-ericsson-w810


Малце раскантан ми е ама..
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 1:57 am

Nokia 3500 Classic
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Mary Jane Пон Мар 09, 2009 12:59 am

Сеа нов си иам, се збогував од Алберт после тригодишна дружба

Say hello to Moris:

Nokia 6600 Slide
Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Nokia_6600_slide2
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Bahus Пон Мар 09, 2009 1:30 am

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 K550i

Kolku e li4en vaka ko kje go gledas ...:D Mnogu si go sakam zs koristam 100% od funkciite - od internet , email pa se do svetilka , alarm , appointments, konverzija , pa za shtimanje gitara , msn ...
Bahus
Bahus
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 3

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Punk Сре Мар 11, 2009 5:13 pm

Мареј да кажит шо телефон имат ајде ајде.. иначе јас самсунг некој не знам каков
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 10:45 pm

Шо знам иначе јас си го викам застава од најновите cyclops
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by malina Пон Мар 23, 2009 10:37 pm

па во мометов имам некој нокиа ама незнам кој каков е и и сажем некој и тој незнам шо број е важно ми е да служит и по можност да имат убај игри
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by kojgode Пон Мар 23, 2009 10:48 pm

Моторола w-нешто 375 мислам
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 10:48 pm

некојси vodafone Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 10:58 pm

Bahus напиша:Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 K550i

Kolku e li4en vaka ko kje go gledas ...:D Mnogu si go sakam zs koristam 100% od funkciite - od internet , email pa se do svetilka , alarm , appointments, konverzija , pa za shtimanje gitara , msn ...

и јас сакам ваков Sad
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 11:01 pm

Еден гланц нов ајфон.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 11:02 pm

Marej напиша:Еден гланц нов ајфон.

мммахаха..не ме засмејувај!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 11:04 pm

Со налепници од Че Гевара.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Infected Сре Апр 08, 2009 11:14 pm

Сони Ериксон Z710i

A чат пат и Нокиа Е66 се трампам
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by petar Чет Апр 30, 2009 4:01 pm

jas iam K750i ama kanta deluks recisi e prvin go istreskav i ne mi rabotese kamerava posle mi padna i se otvori maskava abe ostaj se ja otstrafvam maskava i se skrsi drzacot aman ne mi go spomvi

petar
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 13

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Батерфлај Пон Мај 11, 2009 12:37 pm

Сони Ериксон W810i
Планирам да го менам скоро,зш е канта во секоја смисла на зборот. Неам мемориска, маската ми се ваѓат,батеријата се трошит одма...шта да ти причам
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 12:33 pm

Сони к550i.

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 K550i

си го сакам мн.. ама сега се напалив по еден друг сони... Crying or Very sad знам дека немат да го имам
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Сре Окт 21, 2009 2:45 pm

Скоро никаков, и ај дајте предлог, шо телефонче да земам(од малце поевтините). Nokia, Sony, Samsung се во игра.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by METALBOY Нед Дек 06, 2009 10:36 pm

сеуште немам, чекам да дојдет велигденски попусти па ке видиме, се мислам помеѓу сони ериксон ц 510 и нокија 6700 (поубав е нокијата, ама сепак нокија е (не ми се свиѓа софтверот =S))
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Пон Дек 07, 2009 9:00 pm

C510 имал некои проблеми. Се исклучвел сам и после то ти барал оргинал батерија ИАКО ја имаш оргиналната :D

A ја заборавише да се пофалеше.
Sony Ericsson W595
Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Se-w595-4
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Angelic Пон Дек 07, 2009 11:11 pm

^ Многу секси телефон имаш, да ти признам Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Icon_tongue
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by METALBOY Саб Јан 23, 2010 6:56 pm

сепак си зедов сониериксон ц510, не е лош, уште мемориска картица од 8 гига да земам и таман ке е
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 2 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот