Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мобилен од соништата

+2
kojgode
METALBOY
6 posters

Go down

Мобилен од соништата Empty Мобилен од соништата

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 9:54 pm

Чива фирма да е, какви функции да има, па можи и да си го замислите и операторот кој ке го користите и сл.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Мобилен од соништата Empty Re: Мобилен од соништата

Пишување by kojgode Вто Мар 24, 2009 10:11 pm

Да имат тач скрин ко ај фон, да имат 32 миљони бои, холограм подршка, интернет кј и да сум на планетава, и бројот од Џесика Алба во именикот да го имат.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Мобилен од соништата Empty Re: Мобилен од соништата

Пишување by Болиглава Вто Мар 24, 2009 10:32 pm

^Ќе и сецкаш?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Мобилен од соништата Empty Re: Мобилен од соништата

Пишување by Џајко Сре Мар 25, 2009 2:04 pm

таја ќе му пуштат пораки за тој да и сецнит, њаааааааааа
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Мобилен од соништата Empty Re: Мобилен од соништата

Пишување by мирАл Пет Мар 27, 2009 8:21 pm

Мобилен од соништата Old-cell-4.jpg69db54d8-0f85-4382-93a4-fc0f44b45e08Large


Не бе се заебавам Suspect (сателитски телефон ногу скап)
Мобилен од соништата Diamond-crypto_48

Овај убав ми глеат хаха Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Мобилен од соништата Empty Re: Мобилен од соништата

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 1:57 pm

Јас не барам многу, само да има многу меморија, уба камера, ко ке пуштам музика да буфтат и да имам бесплатни 500 минути зборвење-доста ми е. Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Мобилен од соништата Empty Re: Мобилен од соништата

Пишување by Obibos Пон Мар 30, 2009 12:50 am

Сакам телефон шо ке ми го дркат
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Мобилен од соништата Empty Re: Мобилен од соништата

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот