Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каков мобилен користите во моментов?

+28
Infected
Lastojca
The Breaking Dawn
malina
METALBOY
Punk
Bahus
Bleak
Stefk0
TONI
noviot
PhiLL * E
Obibos
pankerishte
L S D
helius
STIFLER
Ludi Milojko
Jordison
Marej
Alexandra
hollow
корун
Karamba
sokol
Mary Jane
Болиглава
kojgode
32 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 2:21 am

Каков мобилен користите моментално и каков би сакале да имате?
Јас користам антички телефон SonyEricsson k500i, а би сакал да иам Nokia N73 или 3310 еден од најкористените телефони шо ги знам и плус снејк имат.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Болиглава Вто Јан 20, 2009 2:34 am

Sony Ericsson W300i
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 3:06 am

kojgode напиша:Каков мобилен користите моментално и каков би сакале да имате?
Јас користам антички телефон SonyEricsson k500i, а би сакал да иам Nokia N73 или 3310 еден од најкористените телефони шо ги знам и плус снејк имат.

Ако твојот е антички, мојот е праисториски Алкател ОТ550, а планирам да си купам Нокиа 5310 или E71...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by sokol Вто Јан 20, 2009 2:12 pm

јас имам к750 и и убав ми е
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Karamba Сре Јан 21, 2009 2:12 pm

sony ericsson w890i:D:D
Karamba
Karamba
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 3:16 pm

нокиа е50
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by hollow Сре Јан 21, 2009 3:19 pm

Nokia N70
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Alexandra Сре Јан 21, 2009 9:42 pm

sokol напиша:јас имам к750 и и убав ми е

мислам дека таков е и мојов xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by kojgode Сре Јан 21, 2009 9:46 pm

Alexandra напиша:
sokol напиша:јас имам к750 и и убав ми е

мислам дека таков е и мојов xD
Таков е, јас сум сигурен.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 9:46 pm

xD заборај
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Alexandra Сре Јан 21, 2009 10:57 pm

kojgode напиша:
Alexandra напиша:
sokol напиша:јас имам к750 и и убав ми е

мислам дека таков е и мојов xD
Таков е, јас сум сигурен.

хаха....
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by sokol Сре Јан 21, 2009 11:23 pm

убав е ама сеа мојов почна да се искључвит
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Alexandra Сре Јан 21, 2009 11:29 pm

sokol напиша:убав е ама сеа мојов почна да се искључвит

Мојов летото падна во вода Ликвид ко бев и седеше едно 1 сат и после го истајв и го однесов на поправка и уше работит (H) xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by sokol Сре Јан 21, 2009 11:30 pm

јас и екран му сменав сеа брзо ама ете...
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Alexandra Сре Јан 21, 2009 11:35 pm

То е : )
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Marej Сре Јан 21, 2009 11:46 pm

EEeee!
Eден ногу здрав и прав Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 11:51 pm

Marej напиша:EEeee!
Eден ногу здрав и прав Smile
Само здравје другото све само ке дојт.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Marej Чет Јан 22, 2009 12:22 am

Амин!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Jordison Чет Јан 22, 2009 4:29 pm

Sony Ericsson c905 Surprised
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Ludi Milojko Пет Јан 23, 2009 12:34 am

motorola w375
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by STIFLER Пет Јан 23, 2009 4:45 pm

Samsung Giorgio Armani
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by helius Саб Јан 24, 2009 6:23 pm

Apple Iphone 2G
helius
helius
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 3
Хоби(работа) : Кантер

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by L S D Саб Јан 24, 2009 6:27 pm

Nokia 33 10 SmileSmile hhh
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by pankerishte Саб Јан 31, 2009 5:57 am

Нокиа 6630
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Obibos Нед Фед 01, 2009 5:56 am

Нокиа е65 и водафон од оние гага шо ги давет во вип
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Каков мобилен користите во моментов? Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот