Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој мобилен оператор го користите?

+22
noviot
Stefk0
Obibos
TONI
Bezan
L S D
hollow
Jordison
tHeJunKy
Odyssey
pankerishte
корун
мирАл
fairy
zzz
Кирил
Marej
Lastojca
Болиглава
Mary Jane
Master
kojgode
26 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кој мобилен оператор го користите?

VIP
 
T-Mobile
 
Cosmofon
 
Не користам ниеден
 
 
 
Види ги резултатите

Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Empty Re: Кој мобилен оператор го користите?

Пишување by Angelic Вто Јун 09, 2009 9:37 pm

т - мобиле си почнав. .и со него ќе си завршам изгледа.
И вип користам ама само со тие во домашен круг шо ми се Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Empty Re: Кој мобилен оператор го користите?

Пишување by Рокси Вто Јун 09, 2009 10:14 pm

Космофон од почеток си користам и не планирам да се префрлам.
И иам картичка од ВИП ама не ја користам.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот